Sport

dnes 09:18

Benátky odčinily Vary a chystají se na Jágrovo Kladno

Benátky nad Jizerou – Oklepali se v nejkratší možnou dobu. Hokejisté Benátek dali v pondělním kole WSM ligy zapomenout na sobotní výprask ve Varech. Na domácím ledě otočili utkání s Prostějovem a vyhráli 4:2.

včera 19:06

Krajský přebor: Bednář už pálí za Lhotu, Horky unikají

Střední Čechy – Nasadili k trháku. Fotbalisté Horek disponují jako první tým v nové sezoně náskokem na čele krajského přeboru. Zajistila jim ho další výhra v kombinaci se zaváháním Libiše. Událostí sedmého kola byla vydařená premiéra Romana Bednáře v dresu Lhoty.

včera 19:02

Krajská liga: Benešovu nestačil ani tříbrankový náskok

Střední Čechy - Pouze Černošice a Rakovník pokračují v krajské hokejové lize bez bodové ztráty. Z týmů východní skupiny nezůstal po druhém kole stoprocentní ani jeden.

včera 17:34

V Anglii to Mackovi nevyšlo

Sheffield (Velká Británie) – Filip Macek svůj další zápas v MMA (ultimátní souboje) prohrál. Zápas ruské asociace ACB se tentokrát konal v anglickém Sheffieldu.

včera 16:30

Karlovy Vary – Hokejisté Benátek v sobotu schytali na ledě vloni ještě extraligových Karlových Varů pořádný debakl. Přitom první třetina nevypadala, že by se jednalo o nějakou exhibici.

včera 09:55

Poslední tenisový turnaj v deblu této sezóny mají za sebou ve Sportovním areálu Kolomuty. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů, tedy 9 dvojic. Po šesti hodinách se z prvenství radovala dvojice Jaroslav Štecha a Miroslav Pecha. Druzí skončili Ondřej Pivoňka a Martin Vyrtych, bronzovou příčku vybojovali Pavel Novák a Josef Šnajdr. Skokanem roku v tenisové hře byla vyhlášena Štěpánka Tutajová.

24.9.2017

V závěru přišli Bruslaři o vítězství

Ostrava - Na úvodní gól extraligového zápasu se muselo ve vítkovické ČEZ Areně čekat až do 39. minuty. V přesilovce se jen chvíli před koncem prostřední části prosadil Jakub Orsava.

24.9.2017

Bezmotoroví akrobaté ovládli nebe nad Mladou Boleslaví

Mladá Boleslav – Na letiště v Mladé Boleslavi se v sobotu konal už čtvrtý ročník letecké akrobacie bezmotorových kluzáků. Dorazilo tam na pětadvacet pilotů.

24.9.2017

Krmenčík sestřelil Boleslav za čtvrt hodiny

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – „Chtěli jsme do zápasu vstoupit aktivně, což se povedlo, ale bohužel jsme vzadu hráli naivně. Neskutečně lehce jsme soupeře pustili triviálními chybami do zakončení,“ zhodnotil klíčovou pasáž utkání osmého prvoligového kola kouč Mladé Boleslavi Dušan Uhrin.

23.9.2017

Konec plzeňské jízdy? Boleslav má šanci zopakovat historii

Mladá Boleslav – Středočeský zástupce v nejvyšší fotbalové soutěži hostí na svém hřišti vedoucí celek tabulky.

22.9.2017

Růžička vychytal jeden bod

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Bruslaři doma přivítali ve Škodováckém derby Plzeň a dlouho to vypadalo, že nezískají ani bod. Nakonec dvě a půl minuty před koncem za stavu 1:2 odvolali na závěr přesilové hry brankáře a z převahy dvou mužů vytěžili alespoň bod a prodloužení. To rozhodl v jeho polovině plzeňský Milan Gulaš, který ve svém druhém samostatném nájezdu během nastaveného času překonal boleslavského gólmana Růžičku.

22.9.2017

Souboj Škodovek ovládla Plzeň. V prodloužení rozhodl Milan Gulaš

Mladá Boleslav – Plzeňští hokejisté zvítězili v 6. kole extraligy v Mladé Boleslavi 3:2 po prodloužení.

22.9.2017

Slovanka touží po osmičce

Mladá Boleslav – V neděli na hřišti Trutnova rozehrají hráčky Slovanky svou další sezonu v Ženské basketbalové lize. A po hubených sezonách letos věří v účast v nejlepší osmičce. „Tým měl během sezony stoupající výkonnost, ale hráli jsme bohužel dolní část tabulky, takže zápasů s top týmy jsme v závěru už neodehráli tolik. Důležité bylo, že jsme zvládli závěr soutěže, kdy jsme z posledních šesti zápasů pět vyhráli,“ vrací se ještě k loňské sezoně šéf Slovanky Jiří Toušek, který kvůli zdravotní indispozici kouče Kárníka zaskakuje i na lavičce.

22.9.2017

Do čela se dostali dorostenci Akumy

Mladá Boleslav - Přinášíme výsledky fotbalových zápasů žáků.

22.9.2017

Starší dorost si poradil doma s Olomoucí

Mladá Boleslav - Přinášíme výsledky fotbalových zápasů mládeže.

22.9.2017

Kam o víkendu za sportem

Mladá Boleslav - Připravili jsme přehled víkendových zápasů.

22.9.2017

Už ví, že do rozkroku se nešlape

Kosmonosy – Jindřich Bůžek z Kostelního Hlavna a bělský Jaroslav Fischer vyfasovali od disciplinární komise okresního fotbalového svazu stopku na čtyři utkání.

22.9.2017

Florbalisté přivedli tři talenty

Boleslav - Florbalisté Boleslavi myslí na budoucnost. A to nejen na tu krátkodobou, ale i delším horizontu. Do juniorského týmu totiž přivedli tři velmi nadějné mladíky. Filip Kučera, Marek Macík a Lukáš Netrefa se budou připravovat ve Sportovním centru mládeže florbalu Středočeského kraje v Mladé Boleslavi.

22.9.2017

Salač: Nečekal jsem, že naskočení do rozjetého vlaku bude tak těžké

Jerez (Španělsko) – Tři měsíce od vážného zranění se vrátil boleslavský motocyklový závodník Filip Salač do kolotoče šampionátu mistrovství světa juniorů Moto3. A na vlastní kůži se přesvědčil o tom, že návrat po závodní pauze nebude jednoduchý. „Že se těžko nastupuje do plně rozjetého vlaku jsme věděli, ale že to bude až takhle obtížné jsme nečekali,“ komentuje své španělské účinkování lakonicky sám závodník.

21.9.2017

Expert v akci. Zelenka se nechal zlákat do „pralesa“

Střední Čechy – V televizi při fotbale se jako expert objevuje každou chvíli, vidět ovšem bývalého prvoligového útočníka Luďka Zelenku v akci při mistrovském utkání bylo poslední rok prakticky nemožné. Změnu by mohlo přinést jeho spojení s klubem FK Kralupy 1901, kam zamířil za svým někdejším spoluhráčem Tomášem Hunalem.

21.9.2017

Dobrovičtí fotbalisté nadělovali v Nymburce

Nymburk – Fotbalisté Polabanu Nymburk dali poprvé od června mistrovský gól. V ČFL se dočkali až po 10 hodinách a 23 minutách, trefa střídajícího Daňka ovšem v malém derby znamenala jen snížení na 1:3. Vítězný pokřik zněl z šatny hostující Dobrovice.

21.9.2017

Bitvu nováčků ovládly Horky

Klíčany – Kanonýr Bohumil Nádeníček rozhodl dvěma góly velký zápas krajského přeboru.

21.9.2017

Suchopárek vzpomíná: Gól z půlky ano, ale houby za něj

Kladno /FOTOGALERIE/ – Za Duklu, kam se dostal z vojenského arestu, skóroval poprvé gólem z půlky, ale víc si vzpomene na svoje reprezentační trefy. Vždyť kolika fotbalistům se povedlo skórovat na mistrovství Evropy a získat tam stříbrné medaile. Jan Suchopárek je i díky tomu nejslavnějším kladenským odchovancem za posledních padesát roků. O svých prvních gólech vyprávěl už legendární hráč a dnes trenér reprezentační devatenáctky.

21.9.2017

Hlavno se v derby začervenalo

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ – Chotětovští fotbalisté drží i po čtyřech kolech stoprocentní bilanci

21.9.2017

Dorostenky nasázely desítku

Jivina – Hodně povedený víkend za sebou mají fotbalistky DFK Mnichovo Hradiště. V sobotu totiž dokázaly jejich ženy poprvé vyhrát v letošním ročníku ženské ČFL, když si doma poradily výsledkem 4:2 s béčkem pražské Dukly. Hattrickem se blýskla Pavla Trojáková a jeden gól přidala Tereza Kohlová. Ještě lépe si o den později vedly druholigové dorostenky. Ty rozdrtily po poločase 4:1 nakonec soupeřky z Ústí nad Labem 10:1. Hned polovinu branek domácích přitom nasázela Simona Farbárová.

21.9.2017

Filip Mareš odpovídal ON-LINE

Dalším hostem on-line rozhovoru Boleslavského deníku byl pilot rally Filip Mareš – mistr ČR 2017 v kategorii 2WD R2, juniorský mistr ČR 2016 a 2017 a juniorský mistr European Rally Trophy 2016.

21.9.2017

Nová dráha zatím není. Mšeno i tak pořádá závod

Střední Čechy – Kvůli nezpůsobilé dráze ve Mšeně na Mělnicku v letošní sezoně plochodrážní motory neburácejí, přesto klub uspořádá o nadcházejícím víkendu finálový podnik mistrovství republiky jednotlivců. Hostit ho bude Divišov na Benešovsku.

20.9.2017

Příbram se hodinu držela na dostřel

Mladá Boleslav – Los MOL Cupu tomu chtěl, že se letos i přes sestup fotbalistů Příbrami odehrálo středočeské fotbalové derby. Ve třetím kole pohárové soutěže v něm potvrdila domácí Mladá Boleslav roli favorita a poločasové jednobrankové vedení po přestávce ještě o dvě branky navýšila.

20.9.2017

Skvělý zápas ve Lhotě sledovala česká fotbalová smetánka

Lhota – Před zraky fotbalové smetánky se odehrálo ve středu hodně zajímavé mezistátní utkání, v němž čeští reprezentanti do 16 let změřili síly se stejně starým Francouzi. Po šokujícím úvodu, v němž Češi vedli za osm minut 2:0, se výběr galského kohouta rozehrál a potvrdil roli jasného favorita – vyhrál 6:2.

19.9.2017

Dvanáctý nezdar v řadě. Liberecké prokletí trvá

Liberec – Bodovali u nováčka v Jihlavě, vyhráli u mistra v Brně, zlomit černou šňůru bez výhry na ledě Bílých Tygrů se ovšem hokejistům Mladé Boleslavi nepodařilo ani v nové sezoně. V duchu výjezdů posledních téměř sedmi let si na severu připsali v dohrávce pátého kola druhou porážku v základní hrací době (1:3) v sezoně. Jedinou branku vstřelil už za rozhodnutého stavu Žejdl.