V neděli se běžel v Mnichově Hradišti již 23. ročník silničního běhu Mnichovohradišťská pětadvacítka, který nese v názvu závodu jméno bývalého vynikajícího běžce ing. Josefa Hrona.

Závod se konal za neustálého deště a při cestě do cíle se v Mohelnici závodníci brodili již po kotníky ve vodě. Závod nedokončil pouze jeden závodník, což svědčí o dobré připravenosti běžců na tento podnik.

Absolutním vítězem se stal Serbessa Mulugeta (Ortopedie Týn nad Vltavou) časem 1:26:36 na druhém místě doběhl Daniel Kupidlovski (Praha Stodůlky) a na třetím místě skončil Jiří Wallenfels ze Sokola Královské Vinohrady. V kategorii žen s přehledem zvítězila Anna Krátká z SKP Pardubice časem 1:52:10. Celkově doběhla na 10. místě a porazila celou řadu mužů.

Vyhlášení vítězů proběhlo tentokrát v útrobách radnice. Hodnotné ceny a poháry nejlepším běžcům předal starosta Mnichova Hradiště Arnošt Vajzr a syn Josefa Hrona Karel Hron.