„Od nás to opět byl další z tragických výkonů v letošní sezoně. Těšit nás snad může jenom postup a také to, že naši hráči udrželi v nervózním zápase nervy na uzdě," řekl asistent trenéra Malibu Roman Dvořáček.

„Kluci dneska nechali na hřišti všechno a byl to parádní zápas. Škoda jen, že ho pokazili rozhodčí," dodal trenér Gunners Řepov Matěj Babák.

Co se v utkání o účast v semifinále krajské části soutěže, které mělo v hostech jasného favorita, stalo?

Jeden z klíčových momentů přišel tři minuty před koncem základní hrací doby za vyrovnaného stavu 4:4. Po střele domácích vyhazoval gólman Malibu míč zřejmě už zpoza brankové čáry. Nadšeně hrající Řepov, který po obratu vyhrál poločas 3:1, se ale návratu náskoku nedočkal.

Florbal, 4. zápas semifinále Superligy: Střešovice - Technology MB.
Po první třetině přišel kolaps

Rozhodčí neviděli míč celým objemem v brance a gól neuznali. To zvedlo vlnu nevole v táboře Řepova, kterou arbitři ocenili dvěma červenými kartami a vykázáním trenéra.

To ale nebylo vše.

Když už se schylovalo k tomu, že více než stovka diváků uvidí prodloužení, neunesl závěr zápasu nejzkušenější hráč Řepova. Lukáš Tůma, který má odehráno i několik sezon v nejvyšší české soutěži v dresu Slavíku Bakov, čtyři vteřiny před koncem v brankovišti rukama nesmyslně povalil útočníka Malibu Matěje Vaňka. Ten následně z penalty rozhodl.
Tůma si svou zlost vylil ještě na jednom z rozhodčích, kterému vyhrožoval dokonce zabitím.

Gunners Řepov - Malibu Mladá Boleslav 4:5 (3:1)
Branky: 14. Pečínka, 18. Dudka (Tůma), 20. Pečínka (Bým), 45. Tůma (Pečínka) - 1. Matouš (Volf), 39. Vaněk (Maňas), 40. Maryška (Matouš), 42. M. Bílek, 50. Vaněk (pk). Rozhodčí: Nejedlo, Dragoun. ŽK: 4:0. ČK: Dudka, Pečínka, Tůma - 0. Diváci: 130.