Starší basketbalové minižákyně Auto Škoda se představily v dalším dvojutkání krajského přeboru na hříště jednoho z favoritů – TJ Sokol Kladno.

Kladno – Auto Škoda 62:33

Od úvodního hvizdu se jednalo o vyrovnaný duel, v kterém rozhodovalo především aktuální střelecké štěstí. Tento vývoj vydržel do poloviny druhé čtvrtiny.
Hráčky Auto Škody předváděly solidní výkon, kterému nechybělo nasazení a bojovnost, přesto na rozjetý domácí tým, který hrál velmi agresivně, to nestačilo. Bodový rozdíl postupně narůstal a Kladeňačky kontrolovaly hru.

Kladno – Auto Škoda 80:41
Druhý zápas byl v úvodu také velmi vyrovnaný a do stavu 10:9 se oba týmy střídaly ve vedení. Domácí hráčky předváděly velmi tvrdou hru, na kterou boleslavačky nedokázaly řádně odpovědět. Když se k tomu přidalo několik vynucených střídání, bylo o výsledku znovu rozhodnuto.
Kladno si vytvořilo do poločasu dostatečný náskok, který si v druhém poločase bez větších problémů pohlídalo.