Házenkářská rezerva neměla se soupeřem problémy

Mladá Boleslav - Favorizovaný domácí celek splnil roli favorita.

14.10.2010

Hráč HC Auto Škody "B" Martin Hejdrych v žlutomodrém s číslem 14 střílí jednu ze svých osmi branek.Foto: Jan Pavlíček

Auto Škoda B – Úvaly 29:23

Házenkáři HC Auto Škoda šli do utkání jako favorit tohoto duelu, a tak zisk dvou bodů byl povinností. Od samotného začátku se ujali vedení, na soupeře doslova vlétli a v 10. minutě vedli 5:1.

Pak sice na chvilku polevili, nechali Úvalům prostor na zkorigování, ale následně opět udeřili a třemi brankami v řadě soupeři odskočili na rozdíl pěti branek. V klidu dohráli první poločas a vedli po třiceti minutách 14:10.

Během deseti minut druhého poločasu se rozhodlo o tom, kdo bude vítězem. Domácí hráči hráli dobře, a když k svému výkonu přidali ještě pětibrankovou šňůru, měli vývoj utkání zcela pod kontrolou. Kdyby nezahodili další šance, mohl být rozdíl daleko vyšší.

„Hráči podali bojovný výkon. Herně to sice nevypadalo, ale měli jsme vyhrát větším rozdílem. Trápí nás neproměňování vyložených šancí, a proto ta výhra nebyla vyšší. S výsledkem utkání jsem spokojený, ale s předvedenou hrou moc ne,“ řekl k utkání trenér rezervy HC Auto Škoda Radovan Kábrt.

Auto Škoda: Beneš, Ištván – B. Kábrt 2, Makovec 2, Polesný 1, P. Váňa 7, Fól 1, Štastný 6, Krčmář 1, Hejdrych 8, Beckert 1.

JAN PAVLÍČEK

14.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Závodu Cyklotřicítka Hrabalovým Polabím se mezi 213 účastníky na startovní listině objevil i osmasedmdesátiletý Bohuslav Hanuš z Poděbrad.
8

V 78 letech ujel 900 kilometrů do Hamburku

Dětský den v Nepřevázce u Mladé Boleslavi.
82

Dětský den v Nepřevázce: pohoda a šílené vedro

Mladoboleslavský Fotoklub Sokol je jedním z nejstarších v republice

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Mladoboleslavský fotoklub Sokol letos slaví své 95. narozeniny a je tak pravděpodobně nejstarším klubem u nás. Podle předsedy Zdeňka Halíře za úspěchem stojí nejen tvrdá dřina, ale i trocha obyčejného štěstí. Po první světové válce, když nastal první boom fotografie, žil shodou okolností v Boleslavi člověk, pro kterého fotografování bylo velkým koníčkem. V roce 1922 následně profesor Járský založil fotoklub, který funguje dodnes.

Syfilis je opět na postupu, může za to lehkomyslnost

Praha – Aktuální situace je alarmující. To k tématu syfilis a ostatních pohlavních chorob uvedl Martin Šalek z Nemocnice na Bulovce. Před lehkomyslností, s níž si někteří lidé počínají ve svých vztazích, chtějí před začátkem hlavní sezony letních dovolených a prázdnin příští týden varovat nejen odborníci z Bulovky.

Večerní drama v Benátkách. V garáži vybuchly plynové lahve

Benátky nad Jizerou /FOTOGALERIE/ – Několik výbuchů v pátek večer před osmou hodinou probralo z klidu obyvatele Smetanovy ulice v historické části města. Plynové láhve tam vybuchly v garáži, která naštěstí nebyla součástí rodinného domu.

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Festival Slunovrat v areálu Sázavského ostrova zahájili pořadatelé v pátek v 17 hodin. Možná právě nultý ročník či krásné počasí ke koupání předurčilo, že na začátek akce přišel malý počet návštěvníků. I tak ale areál během následujících hodin vítal nové a nové příchozí.