Boleslavské posádky zajely v rallyesprintu zdařilý závod

Hořovice - Obě posádky z Mladé Boleslavi dojely ve svých kubaturách na druhém místě.

8.9.2010

Boleslavská posádka Klinger - Trubička na trati rallyesprintu v Hořovicích.Foto: Archiv závodníků

Ve čtvrtém závodě Volného poháru rallye České republiky se soutěžní posádky sjely do Hořovic na Plzeňsku, aby změřily síly na již 8. ročníku rallyesprintu.

Noční déšť výrazně ztížil podmínky na trati, a tak nejdiskutovanějším tématem servisní zóny byla volba pneumatik.

I díky jejich správné volbě zvítězila v absolutním pořadí posádka Kalista – Šofr, která pilotovala Mitsubishi Evo V v továrních barvách. Zajímavostí byl start Jiřího Jírovce se speciálem Nissan GTR, který, ačkoliv disponuje výkonem okolo 600 koní, dojel až na 5. místě.

Soutěže se zúčastnily i dvě posádky z Mladé Boleslavi. Klinger s Trubičkou z týmu Autovrakoviště Hejtmánka si po dvou nevydařených závodech spravili chuť a vybojovali se Škodou Felicia druhé místo ve třídě pro vozy s obsahem motoru do 1400 ccm a 17. místo v celkovém pořadí.

Skvěle se závod vydařil i bratrům Šeblovým, kteří při svém teprve třetím startu dojeli ve třídě do 1600 ccm na druhém místě.

Volný pohár pokračuje v Českých Budějovicích.

8.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Syfilis. Ilustrační foto.

Syfilis je opět na postupu, může za to lehkomyslnost

Zhruba v 19,30 hodin se ozvalo postupně několik výbuchů v garáži v historické části Benátek nad Jizerou, ve Smetanově ulici. Následně garáž začala hořet.
16

Večerní drama v Benátkách. V garáži vybuchly plynové lahve

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Festival Slunovrat v areálu Sázavského ostrova zahájili pořadatelé v pátek v 17 hodin. Možná právě nultý ročník či krásné počasí ke koupání předurčilo, že na začátek akce přišel malý počet návštěvníků. I tak ale areál během následujících hodin vítal nové a nové příchozí.