Future Praha – Ml. Boleslav 3:5

Boleslavští florbalisté se v dalším kole florbalové extraligy po prohře doma s Vítkovicemi na palubovce pražského týmu Future vzchopili. Střelecky se dařilo zejména Eklovi, který zkompletoval hattrick.

V první třetině neproměnil hostující Novotný nájezd za faul na pronikajícího Heczka, ale Boleslav šla do vedení zásluhou Ekla.

Krátce po obrátce přidal Ekl druhý gól. Domácí neproměnili samostatný nájezd Freundem, zato šťastnou tečí se prosadil boleslavský Petr Veselý – 0:3.

Domácí snížili Tylem, ale Slaný vrátil Boleslavským vedení o tři branky. Ve třetí třetině nejprve snížil stav utkání domácí Ryneš, ale Ekl svou třetí brankou upravil na 5:2 pro hosty.

Domácí neproměnili další samostatný nájezd, ale v následné přesilovce Natov sní žil na 3:5. Skóre pak nezměnila ani závěrečná power – play domácích. Boleslavský tým tak přivezl z Podvinného Mlýna všechny body. Upevnili si tak třetí místo v tabulce.

Nejlepšími hráči vyhlášeni - za domácí Miloš Tyl, za hosty Jaromír Ekl.

Branky: 34. Tyl, 48. Ryneš, Natov – Ekl, 22. Ekl, 29. Petr Veselý, 35. Slaný, 50. Ekl.

Ml. Boleslav: Koráb – Cieslar, pavel Bouška, Novotný, Ekl, Heczko, Cvrček, Jiří Bouška, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Procházka, Krézek, Brychca, Petr Veselý, Slaný, Ivoš Veselý, Fojta.