Most - V druholigovém střetnutí házenkářů prohrála Auto Škoda vysokým rozdílem.

22.9.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Most – Ml. Boleslav 34:22

Od úvodního hvizdu rozhodčích v druholigém střetnutí v házené mužů však boleslavští házenkáři na severu Čech prohrávali. V obraně jim tom moc neklapalo, nechávali často nepokryté hráče soupeře a ti snadno skórovali.

Na konci první patnáctiminutovky domácí hráči třemi brankami v řadě odskočili HC Auto Škoda už na rozdíl šesti branek a vedli tak 12:6. Do konce prvního poločasu se na vývoji utkání nic nezměnilo a vydržel i šestibrankový rozdíl. Baník Most vedl po třiceti minutách nad HC Auto Škoda 19:13.

Ani v druhém poločasu se hosté nedokázali herně zvednout a pokusit se aspoň o zkorigování stavu. Boleslavští hráči neproměňovali brankové příležitosti a z protiútoků inkasovali. V závěru utkání jim začaly ještě docházet síly, a tak nebylo co řešit.

Auto Škoda: Kuka, Martínek – Picek 2, Homolka 3, Beckert 1, J. Janhuba 3, Rakušan 3, B. Kábrt, F. Janhuba 3, M. Novák 3, Polesný, Makovec 4.

JAN PAVLÍČEK

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

EET ilustrační foto
5

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Střední odborné učiliště strojírenské v hlavním závodě automobilky Škoda Auto prošlo v letech 2014-2017 zásadní modernizací. Dočkalo se CNC centra, laboratoře robotiky i jazykového centra.
5

K devadesátinám dostalo učiliště i centrum robotiky

Dětský psycholog: mobily jsou dobrý pomocník, ale špatný pán

Dětský psycholog Václav Mertin (působí na katedře psychologie Filozofické fakulty UK) nevidí mobil v rukou dětí jen jako ďáblův nástroj. Jeho pohled vyplývající z dlouholeté poradenské praxe je založený na zdravé selské úvaze. „S mobily je to jako se vším: jsou dobrý pomocník, ale špatný pán," je přesvědčený psycholog.

Nádraží hrůzy: rekonstrukce začne už za rok!

Mladá Boleslav – Rekonstrukce zdevastovaného hlavního nádraží v Mladé Boleslavi už je evergreenem, nyní se do kauzy vložila i automobilka Škoda.

Středočeské obce by měly být připraveny na masivní výpadek elektrického proudu

Praha - Středočeské obce by měly být připraveny na možný masivní výpadek elektrického proudu. Vedení kraje počítá s vytvořením akčního plánu pro hrozbu blackoutu, na jeho přípravě se bude podílet krajská zastupitelka za STAN a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Na úterním setkání vedení kraje se starosty v Praze to řekl hejtmančin náměstek pro bezpečnost Vít Rakušan (STAN).