Mladá Boleslav - Boleslavský divizní nováček si vede v soutěži výborně.

5.2.2010

Ilustrační fotoFoto:

Malibu MB – Celtik Kladno 9:5

Futsalisté boleslavského Malibu si jako nováček divizní soutěže připsali další výhru. Zdolali zkušený kladenský Celtik, když od začátku udávali tón hry. Stínem bylo vyloučení domácího Boška po druhé žluté kartě.

Domácí po převaze v první čtvrthodině šli do tříbrankového vedení po trefách Jiránka, Dvořáčka a Čečelského. Hosté se prosadili těsně před závěrem poločasu brankou z penalty, kterou proměnil Rác.

Hned v úvodu druhé půli zvýšil Vodák vedení domácích o tři branky, hosté kontrovali brankou Ráce.

Když Vodák a Krejčí svými góly upravili na 6:2 pro domácí, rodil se pro hosty debakl. Ti se však vzchopili a dvěma góly se vrátili do hry. Mrvík z penalty opět získal domácím tříbrankové vedení, ale Červenka v přesilovce při vyloučení Boška upravil na 7:5 pro domácí.

Hráči Malibu potvrdili své zasloužené vítězství dalšími dvěma góly, když se do černého trefili Jiránek a Dvořáček.

Branky: 10. a 38. Jiránek, 13. a 40. Dvořáček, 21. a 24. Vodák, 20. Čečelský, 26. Krejčí, 35. Mrvík z penalty, 19. z penalty a 24. Rác, 32. a 36. Červenka, 33. Obermajer z penalty. ČK: 36. Boško (Malibu). Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Malibu: Janura – Murárik, Mrvík, Boško, Čečelský, Vodák, Krejší, Dvořáček, Kříž, Jiránek.

Kladno: Grznár – Červenka, Rolný, Obermajer, Rác, Inneman, Nachtigal, Hvězda, Marhons.

5.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Příprava: BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.
12

Bruslařům nakonec došla proti Energii energie

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.