Velice úspěšně si vedly kluby mladoboleslavského regionu v mistrovských futsalových soutěžích.

Malibu po velmi dobrém výkonu v divizním utkání zdolalo vedoucí celek tabulky Třebusice, Atmos Bělá si v krajském přeboru poradil doma s HRASL Slaný.

Malibu MB – Třebusice 7:5

V utkání velmi dobré úrovně zvítězili domácí zaslouženě. Byli kombinačně lepší a z pohledných akcí dokázali i skórovat.

Hosté mají tým sestavený ze zkušených hráčů, ale boleslavští mladíci je přehráli hlavně pohybem a rychlostí.

V prvním poločase bylo skóre vyrovnané a žádné z mužstev si nedokázalo vytvořit náskok.

Po změně stran šlo Malibu do dvoubrankové vedení, ale hostů se podařilo vyrovnat na 5:5. Poslední slovo však patřilo domácím, kteří své vítězství pečetili dvěma góly. Hostům nepomohla ani závěrečná power – play.

Branky: 4. Polanka, 12. Boško, 20. Jiránek, 23. Murárik, 28. Boško, 35. Murárik, 38. Miškovský – 6. Hunk, 8. Kubín, 16. Suk, 29. Šerák, 31. Suk. Rozhodčí: Černý, Nagy. Diváci: 50. Poločas: 3:3.

Malibu: Tvaroh – Pechanec, Plintovič, Boško, Murárik, Polanka, Vl. Kohnhauser, Jiránek, Miškovský, Skramužský, Budínský, Leskovjan.

Třebusice: Zelenka – Kubín, Kala, Propílek, M. Šerák, Hink, Suk, R. Šerák, Cába.

Atmos Bělá – HRASL Slaný 6:4

Domácí futsalisté nastoupili po delší době v kompletní sestavě a na výkonu to bylo znát.

Po opatrném začátku z obou stran se dostal Atmos do tlaku, ale na štíru byl s proměňováním šancí. Poločas tak skončil smírně 2:2.

Po změně stran se domácí koncovka přece jen zlepšila, i když Atmos neproměnil tři penalty. Výsledkem převahy bylo čtyřbrankové vedení, které si domácí zkomplikovali inkasováním dvou branek.

Závěr však měli Běláci pod kontrolou a hosté si tak odvezli milosrdnou prohru.

Atmos Bělá p. Bezd.: J. Verner – Korejza (1), Karásek (3), Zimmermann (1), Flachbart (1), Vele, Kvajsar, Bláha, Tošovský, Smejkal, L. Verner.