71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Tereza Hašlarová si dobruslila pro zlato

Boleslavská krasobruslařka Sabina Folprechtová se mohla pochlubit stříbrem

Boleslavská krasobruslařka Sabina Folprechtová se mohla pochlubit stříbrem Autor: Eva Bendová

2.2.2010 13:10

Mladá Boleslav - Premiéra Mladoboleslavského poháru měla rekordní počet účastníků.

V mladoboleslavské Metrostav Areně uskutečnil 1. ročník Mladoboleslavského poháru v krasobruslení za pořadatelství BK Kraso Mladá Boleslav.

Do města automobilů se sjel rekordní počet téměř 170 závodnic a závodníků ze všech koutů České republiky a k vidění byly velmi vydařené výkony.

Ceny závodníkům pak předávali i zástupci Magistrátu města Mladá Boleslav – Zdeněk Tůma a náměstek primátora Jan Smutný.

Závodnice z domácího BK Kraso předvedly vynikající a vyrovnané výkony a vybojovaly cenné body do žebříčku.

V kategorii přípravka se hned dvěma medailemi blýskla pětiletá Tereza Hašlarová, která ve volné jízdě přípravky skončila na vynikajícím třetím místě, v kategorii přípravky B pak v silné konkurenci skončila po čistě předvedeném výkonu na prvním místě a právem vybojovala nejcennější zlatý kov.

V této kategorii si skvěle vedla i Soňa Řehořková, která skončila na třetím místě a teprve čtyřletá Štěpánka Grégrová, která si dobruslila pro 9. příčku, v přípravce C se umístila pátá.

V kategorii přípravka A mělo BK Kraso dvojnásobné zastoupení, na konečném desátém místě skončila Petra Kuncová, o příčku za ní Lucie Procházková.

Petra Kuncová i Soňa Řehořková si na domácích závodech poprvé vyzkoušely kategorii přípravka volná jízda, když při své premiéře obsadily šesté a sedmé místo.

Velkého úspěchu dosáhla v kategorii mladší žačky Sabina Folprechtová, když po bezchybně provedené volné jízdě vybojovala stříbrnou medaili. Ve stejné kategorii si velmi dobře vedla i Alžběta Černá, která se po nepříjemném pádu v úvodu jízdy vybruslila celkové šesté místo.

V kategorii nejmladší žačky byla velkým želízkem v ohni Tereza Hájková, která startovala hned ve dvou kategoriích. V kategorii žačky nejmladší v rámci projektu Bruslička skončila v nejobsazenější soutěži celého závodu na vynikajícím 9. místě. Mezi nepohárovými žačkami nejmladšími pak skončila pátá.

Další závodnice BK Kraso Anna Šteinerová v kategorii pohárových nováčků skončila na 5. místě. Hned čtyřnásobné boleslavské zastoupení měla kategorie nováčků mladších. Nejlépe si ve skupině A vedla Pavlína Kulhavá, která skončila sedmá, Mosiurczaková jedenáctá a Andělová dvanáctá. Ve skupině B se umístila Cankařována pěkném 5. místě.

EVA BENDOVÁ

Autor: Josef Štajner

Pošlete odkaz přátelům

Diskuse

Do diskuse nikdo nevložil žádný příspěvek

CELEBRITY

David Rath

David Rath

Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›

NejPes 2012: Fenka Kelly unikla smrtící injekci, teď jí fandí celé Česko!

NejPes 2012: Fenka Kelly unikla smrtící injekci, teď jí fandí celé Česko!

Více než osm tisíc pejskařů už usiluje o to, aby se právě jejich mazlíček stal šampionem svého kraje.… celý článek ›

Pizza Iveta: Martucci využívá Bartošovou, pojmenoval po ní jídlo

Pizza Iveta: Martucci využívá Bartošovou, pojmenoval po ní jídlo

Italský expřítel Ivety Bartošové (46) si otevřel v centru Prahy pizzerii. V tu chvíli se vychytralému… celý článek ›

Synovi Ratha lidé nadávají: Máš tátu podvodníka!

Synovi Ratha lidé nadávají: Máš tátu podvodníka!

Manželka Davida Ratha (46), Eva (47), konečně promluvila! Zatím však jen ústy nového zmocněnce rodiny.… celý článek ›

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Autoři deníku. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz