Ve II. národní hokejbalové lize mužů příjemně překvapili Tygři dvěma výhrami na hřištích soupeřů, naopak benátečtí hokejbalisté u svých soupeřů duely nezvládli a inkasovali půltucet branek.

SHM Hell Banders – Tygři MB 1:7 (0:1, 1:2, 0:4). O vítězství hostů rozhodla kanonáda ve třetí třetině. Boleslavští sice měli po celé utkání výraznou převahu, ale po dvou třetinách vedli pouze dvoubrankovým rozdílem.

Branky Tygrů: Mrhálek 2, Matějka, Marušinec, F. Šimon, M. Winter, Jadrníček.

Hostivař B – Tygři MB 3:6 (0:1, 1:1, 2:4). Proti poslednímu celku tabulky se Tygři trápili v koncovce. V úvodu třetí třetiny šli dokonce domácí do vedení, ale hosté měli lepší závěr a pojistku výsledku vystavili při power – play soupeře.

Branky: Brož, Kerouš, Šatalík – T. Winter 2, Marušinec, Samolák, Bydžovský, Krejčí.

HBC Kolín – Belveder Benátky 6:0. Ekonom Devils – Belveder Benátky 6:1.