Auto Škoda – Kolín 23:23

Od úvodního hvizdu rozhodčích se hrála v utkání II. ligy mužů oboustranně vyrovnaná házená. Nejdříve se ujali vedení hráči HC Auto Škoda, ale Kolínští nenechali domácí odskočit na větší brankový rozdíl a do 21. minuty nejen srovnali na 9:9, ale následně třemi brankami v řadě strhli vedení na svou stranu.

Domácí však do konce prvního poločasu ještě zabrali a zkorigovali stav na rozdíl jedné branky.

Ve druhém poločase se na průběhu hry nic nezměnilo. Hráči Kolína si udržovali vedení a domácí museli neustále dotahovat minimální ztrátu.

V závěrečných deseti minutách boleslavští hráči neproměnili několik vyložených šanci a zahodili i jeden sedmimetrový hod. Utkání tak nakonec skončilo spravedlivou remízou.

„Bylo to bojovné utkání. Potřebovali jsme dva body a máme jeden, ale vzhledem k vývoji utkání jsme s bodem spokojeni. V první půli nám trochu nefungovala obrana, ve druhé jsme to zatáhli, zlepšila se obrana i důraz, a tím jsme ten bod nakonec vybojovali,“ řekl po utkání trenér HC Auto Škoda Petr Kulas.

Auto Škoda: Kuka, Palo – Janus 6, J. Janhuba, M. Novák 3, F. Janhuba, Homolka, Svárovský, Beckert 3, Makovec, V. Kuchta 1, A. Pavlíček 3, B. Kábrt 3, Šebek 4.