Florbalisté U. F. O. S. Mladá Boleslav podlehli ve Středočeské lize favorizovaným Benátkám, reputaci si spravili vysokou výhrou s Nymburkem.

U. F. O. S. – Benátky 2:6

Proti favorizovanému týmu Benátek nastoupili domácí pouze v osmi hráčích. Benátečtí se opět prezentovali rychlou agresivní hrou a boleslavským nedávali moc prostoru pro hru.

V poslední třetině už hosté polevili a ufoni se dostali do několika slibných situací, z nichž jedinou využil Pletka a uzavřel skóre.

Branky: 4. Fadrhons, 28. Pletka. - 2. a 24. Šulc, 8. a 10. Dinga, 13. Jelínek, 27. Kavalír. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Rozhodčí: Joska, Kavalír. Diváci: 10.

U. F. O. S.: Majerčík – Kubelka, L. Slabý, Kollman – J. Slabý, Fadrhons, Moc – Vaněk, Pletka.

Nymburk – U. F. O. S 6:13

Druhý zápas boleslavských florbalistů byl jako nebe a dudy oproti zápasu s Benátkami. Nymburk nebyl ani zdaleka tak důsledný v obraně. Oba celky ukázali především své útočné choutky a divákům se hra určitě musela líbit.

V první třetině se důležitou postavou v týmu hostů stal útočník Ondra Vaněk. Díky jeho hattricku se ufoni drželi neustále ve vedení. V samotném závěru se dostal ještě do své pohody šutér Michal Moc, který svým typickým způsobem navýšil skóre o další tři branky. Vysoké vítězství ufoni potvrdili ve třetí třetině.

Branky: 8., 9. a 11. Malínek, 13. Solnář, 27. M. Haken, 36. Kučera. - 8., 10., 12. a 29. Vaněk, 23., 29., 34. a 36. Moc, 3. a 9. J. Slabý, 25. a 26. Fadrhons, 26. Pletka. Rozhodčí: Keprta, Bališ. Vyloučení: 0:2, bez využití. Třetiny: 3:5, 1:1, 2:7.