Celostátní tenisový turnaj vyhrála Boleslavačka Brůchová

Mladá Boleslav - Na kurtech na Štěpánce se i Kláře Vtelenské a Nikole Kovačíkové.

3.9.2010

Semifinalistky dvouhry celostátního tenisového turnaje v Mladé Boleslavi (zleva) Eva Plevová, Klára Vtelenská, Lenka Brůchová a Tereza PilzováFoto: Tomáš Křováček

Na dvorcích LTC Mladá Boleslav na Štěpánce se uskutečnil celostátní turnaj v tenisu dorostenek kategorie B. Turnaje se celkem zúčastnilo 42 hráček.

Z mladoboleslavských odchovankyň se nejvíce dařilo hlavně Lence Brůchové (vítězka dvouhry a semifinále čtyřhry), Kláře Vtelenské (semifinále dvouhry a finále čtyřhry ) a Nikole Kovačíkové (čtvrtfinále dvouhry).

Lenka Brůchová byla byla se svým vítězstvím ve dvouhře pochopitelně nadšená. Litovala pouze toho, že se její spoluhráčka ve čtyřhře zranila, a proto Lenka nemohla nastoupit do semifinále čtyřhry.

Klára Vtelenská vydřela ve vyrovnaném utkání semifinálovou účast, ale potom prohrála s druhou nejvýše nasazenou hráčkou. Vítězství ve čtyřhře jí uteklo opravdu o vlásek – ve finále čtyřhry prohrála až v rozhodující zkrácené hře místo třetího setu 10:5.

Přehled výsledků závěrečných kol:

Dvouhra – semifinále: Lenka Brůchová (LTC MB) – Tereza Pilzová (TK Neridé) 6:2, 6:1, Eva Plevová (LTC Litvínov ) – Klára Vtelenská (LTC MB) 6:1, 6:3.

Finále: Brůchová - Plevová 6:4, 6:4.

Čtyřhra – semifinále: Plevová, Vtelenská – Kroupová, Martincová (obě VŠ Praha) 6:4, 6:4, Brožová, Břicháčová (obě Aritma Praha) – Brůchová, Pilzová bez boje.

Finále: Brožová, Břicháčová – Plevová, Vtelenská 6:4, 4:6, 10:5.

TOMÁŠ KŘOVÁČEK

3.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Před Triem hořelo ve středu odpoledne auto.

Před Triem hořelo auto

Ze hry Zborov aneb Hrdinové bez patosu.
90

OBRAZEM: Legionáři poprvé v zákopech

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Sporting nezvládl

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.

Řidič na dálnici narazil do cisterny se žíravinou. Od nehody utekl

Boleslavsko - K nebezpečně vypadající dopravní nehodě došlo ve středu na dálnici D10 nedaleko Mnichova Hradiště. Řidič osobního auta narazil do nákladního auta, převážejícího nebezpečné látky. Z místa nehody utekl.

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany na Příbramsku.