Kolín B – Auto Škoda 7:21

Boleslavští házenkáři odjížděli do Kolína s vědomím, že postup do 2. ligy mají zajištěn a k úplné spokojenosti jim chybí zisk jednoho bodu, který jim bude stačit k tomu, aby se stali vítězi Společné regionální ligy.

Průběh utkání a výkony hráčů ovlivnil déšť. V jeho úvodu se hráči spíš než by hráli, seznamovali s mokrým hřištěm a balonem. Ten jim padal z rukou a následovaly dosti kuriózní situace.

Obě mužstva často chybovala, přesto si hráči HC Auto Škoda vytvořili šestibrankový náskok a po prvních třiceti minutách vedli 11:5.
V druhém poločasu, přestože zahodili velké množství šancí, na hřišti zcela jasně kralovali boleslavští házenkáři a do 54. minuty se střelecky prosazovali pouze oni.

Hráči Kolína nemohli najít recept na obranu hostí a po šestadvacet minut nedokázali překonat výborně chytajícího brankáře HC Auto Škody Aleše Pala, který předvedl několik skvělých zákroků.

Jasnou výhrou v Kolíně se Auto Škoda stala vítězem Společné regionální ligy.

„V tomto utkání už prakticky o nic nešlo. Jeli jsme si sem to utkání užít a kupodivu jsme se s tím mokrem vypořádali lépe než domácí tým. Vytvořili jsme si šestibrankový náskok a ve druhém poločase jsme vedení ještě navýšili. V druhé části nám zachytal dobře brankář, který za třicet minut dostal jen dvě branky,“ dodal k poslednímu utkání sezony trenér HC Auto Škoda Petr Kulas.

Auto Škoda: Palo – Svárovský, Beckert 1, Makovec 2, M. Novák 6, J. Janhuba 5, Homolka, V. Kuchta 1, T. Houška 4, F. Janhuba, A. Pavlíček 2.