Dorost a dospělí LTC Mladá Boleslav v tenisových mistrovských soutěžích vesměs vítězili, oproti tomu se klubu nedařilo v žákovských kategoriích.

Dospělí
Středočeská divize: LTC Ml. Boleslav – Benátky 7:2. Body domácích: Jan Herda, Lenc, Válková, Milan Herda, Bonhard, Válková – Machovská a Bonhard – M. Herda.
II. třída B: LTC Houšťka B – LTC Ml. Boleslav B 3:6.

Dorost
Středočeská liga: TC Realsport Nymburk – LTC Ml. Boleslav 3:6.
I.třída B: Slavoj Žiželice n.C. – LTC Ml. Boleslav 4:5.
II.třída – LTC Ml. Boleslav – TC Kosmonosy 7:2. Sestava LTC: Sezemský, Bouška, Křováčková, Marečková, Kredba, Struž – kapitán Křováček. Body LTC: Bouška, Křováčková, Marečková, Kredba, Struž, Křováčková – Marečková, Kredba – Struž.

Starší žáci
Středočeská liga: LTC – Neridé 0:9. Hosté, mající republikové ambice a hráče z první padesátky českého žebříčku, byli pro domácí velkým soustem. Za velikou bojovnost je třeba pochválit především pak Nikolu Kovačíkovou, která po těžkém boji podlehla až ve třech setech. Velkým překvapením bylo hladké vítězství 6:0 v prvním setu dvojice Kredba – Pech a následně pak těsná prohra 4:6 v setu třetím. LTC: Kredba, Brožek, Pech, Korych, Doležalová, Kovačíková.
I. třída: LTC Ml. Boleslav – Mělník 4:5. LTC: Struž, Sedlák, Šašková, E. Šťastná, Křováček, Tůma, A. Bílková – kapitán Křováček. Body LTC: Šašková, Šťastná, Tůma, Bílková – Šťastná. Bojovný výkon domácího družstva nestačil na favorita celé soutěže. Výborně hrála děvčata a Vojtěch Tůma.

Mladší žáci
Středočeská liga: Neridé – LTC Ml. Boleslav 6:3. Hosté s lídrem soutěže prohráli až po boji. Body LTC: Bílková, Šťastná, Bílková – Šťastná. LTC: Zima, Pech, Křováček, Tůma, Kardasz, Bílková, Šťastná.
I. třída B: LTC Ml. Boleslav – Žiželice 2:7.