1. Petr Bartoš (motokros) – účastník ME
2. Zdeněk Bělík (futsal) – opora druholigového nováčka
3. Tomáš Bernard (hokejbal) – kapitán a opora prvoligového týmu
4. Jan Bořil (fotbal) – obránce ligového týmu
5. Lenka Brůchová (tenis) – halová mistryně ČR ve čtyřhře, hráčka II. ligy
6. Jiří Curney (florbal) – bronz na MS ze Švédsku, 7. místo v kanadském bodování EL
7. Helena Erbenová (terénní triatlon) – 5. místo na MS Xterra Hawai, 6 výher ve světovém poháru
8. Kateřina Franceová (sportovní střelba) – 2. místo na MČR juniorů a 1. místo v družstvech
9. Jak Fröhlich (badminton) – 3. místo na MČR
10. Jan Jelínek (florbal) – kapitán reprezentace, bronz na MS ve Švédsku
11. Václav Ježek (horská kola) – 3. místo v seriálu Kolo pro život
12. Jiří Kejmar (basketbal) – elitní střelec II. ligy
13. Otto Knebl (dragstery) – 3. místo v seriálu FIM European Dragracing Championship
14. Jan Kopecký / Pavel Dresler (rally) – 1. místo v asijském poháru APRC
15. Josef Kořínek (autokros) – 3. místo v MČR v divizi D6
16. Kateřina Kyptová (kulturistika) – držitelka profesionální karty
17. Jan Kysela (fotbal) – obránce ligového týmu
18. Vladimír Kyzivát (cyklokros) – 4. místo v ČP
19. Radan Lenc (hokej) – útočník extraligového týmu
20. Vojtěch Loudín (shorttrack) – účastník OH v Soči
21. Lukáš Magera (fotbal) – záložník ligového týmu
22. Jaroslav Martínek (golf) – mistr klubu ve hře na rány
23. Petr Mašek (horolezectví) – účastník expedice na K2
24. Milan Mikulík (hokej) – útočník extraligového týmu
25. Kateřina Novotná (shorttrack) – účastnice OH v Soči
26. Petr Novotný (florbal) – jako kapitán dovedl tým k výhře v ČP, 5. místo v kanadském bodování EL
27. Jaroslav Prückner (atletika) – vítěz šestidenního závodu v Řecku
28. Josef Skořepa (hokej) – opora hokejistů Benátek
29. Jan Staněk (judo) – 3. místo na MČR, 1. místo na MČR juniorů
30. Rudolf Stezka (páka) – 2x 2. místo na MČR
31. Jaroslav Škach (volejbal) – opora extraligového týmu
32. Michaela Uhrová (basketbal) – opora basketbalistek Slovanky
33. Martina Ulíková (volejbal) – opora druholigového týmu
34. Eva Válková (tenis) – 3. místo na halové MČR dvouhra a čtyřhra
35. Václav Volf (parašutismus) – elitní český parašutista
36. Filip Vít (karate) – mistr světa WSKU v kata juniorů
37. David Výborný (hokej) – jako kapitán dovedl tým zpět do extraligy
38. Klára Zahrádková (sportovní rybolov) – reprezentantka ČR
39. Monika Zörklerová (krasobruslení) – 8. místo MČR juniorů, 11. místo v žebříčku ČP juniorů
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditSportovec roku 2014: JEDNOTLIVEC
Mladoboleslavsko - Hlasujte v prestižní anketě Boleslavského deníku.
Ilustrační foto
|
Foto: Deník/Pavel Svačina
Nahrává se anketa ...