Televizní sokolské derby vyznělo jasně pro Boleslav

CHRUDIM - Prokletí proher florbalistů Sokola Ml. Boleslav při televizních přenosech nejvyšší florbalové soutěže vzalo za své. Hosté deklasovali na chrudimské palubovce pardubický Sokol.

8.12.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

První třetina však hladké výhře hostů vůbec nenasvědčovala. Boleslav se v první dvacetiminutovce hledala a domácí jí v pohodě nastříleli tři branky, když se hattrickem blýskl Zozulák. V závěru první části stačil korigovat Jiří Bouška při přesilovce.

Od druhé třetiny nastoupili hosté jako vyměněni. Začali herně dominovat a proměňovat střelecké šance. Výsledkem byli čtyři góly v kleci Pardubic.
Závěrečná třetina se hrála v duchu té druhé. Hosté výtečně kombinovali, vytvořili si dostatek gólových příležitostí a efektivně zakončovali. Čtyři další branky v síti domácího celku toho byly důkazem.

Hosté nakonec svou roli favorita splnili na jedničku. Prokázali vyšší herní kvalitu i lepší fyzickou připravenost.

Branky: 4., 13. a 16. Zozulák – 24. a35. Slaný, 44. a 56. Pavel Bouška, 20. Jiří Bouška, 32. Fojta, 38. Tůma, 50. Motejzík, 52. Hostinský. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:2. Diváků: 450. Třetiny: 3:1, 0:4, 0:4.

Ml. Boleslav: Koráb – Motejzík, Tůma, Slaný, Kadlec, Hašek, Cvrček – Jiří Bouška, Volf, Gwuzdz, Pavel Bouška, Hostinský, Fojta, Ekl, Ivo Veselý, Vojtěch Veselý.

Po jedenácti odehraných kolech poskočil Sokol Mladá Boleslav na čtvrté místo tabulky Fortuna extraligy, když na druhé ostravské Pepino ztrácí třibody. Tabulku vede pražský SSK Future. Obhájce titulu, Tatran Střešovice, je překvapivě až na třetím místě.

Zítra přivítá Sokol Mladá Boleslav ve 14 hodin na palubovce boleslavské sportovní haly v dalším prvoligovém střetnutí Třinec. Hosté jsou na chvostu tabulky, a tak se čeká vítězství domácích.

8.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Finále KL: Slaný - Mělník (3:4)

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

KRÁTCE: Čarodějnice uzavřou dráhu

Bakov nad Jizerou – Oblíbená in-line dráha v areálu bakovského Volnočasového areálu bude v neděli 30. dubna od 12 hodin uzavřena. Bruslaři si budou muset sportovní aktivity naplánovat buď na dopolední hodiny, nebo vyzkoušet jiné místo.

Audit Deníku: Nové dálnice: Za čtyři roky 33,4 kilometru

/INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Když stavbaři v roce 1984 poprvé kopli do země a začali u Trmic stavět budoucí dálnici D8, bylo stávajícímu ministru dopravy 25 let. Asi by si tehdy Dan Ťok nepomyslel, že uplyne dalších 32 let a bude to právě on, kdo s dalšími politiky v prosinci 2016 přestřihne pásku a uvede do provozu poslední zbývající 16kilometrový úsek autostrády, která Česko spojila s Drážďany a Berlínem.

Vandal propíchal kola sedmi aut místního podnikatele

Plazy - Sedm aut s probodnutými pneumatikami a škody za pětačtyřicet tisíc korun, to jsou následky noční ho řádění, ke kterému došlo v Plazech, vzdálených dva kilometry východně od Mladé Boleslavi. Po zatím neznámém pachateli pátrají policisté.

KRÁTCE: Získá prestižní cenu Katka Maxová?

Mladá Boleslav – Katka Maxová, předsedkyně organizace DMO pobyty, jejímž cílem je aktivní život lidí s dětskou mozkovou obrnou, je opět nominovaná na Cenu Olgy Havlové.