Bakovští futsalisté smetli rezervu Mělníka

Mladá Boleslav/ Namísto drama II. futsalové ligy se v derby jasně prosadili domácí.

27.9.2008

Z futsalového utkání Bakov n. J. - Olympik Mělník (1:4).Foto: František Stýblo

Bakov – Mělník B 7:3

S ohledem na reprezentační přestávku přijeli hosté na utkání II. ligy futsalu do Mladé Boleslavi posíleni o některé hráče prvoligového týmu.
Na druhé straně dres Slavíků oblékli Kamenický, Sopko a Kraus, kteří se vrátili z hostování v prvoligovém Selpu. A byli to právě oni, kteří byli strůjci nečekaně vysokého vítězství domácího celku.
Bezbrankový stav vydržel až do 18. minuty. Šancí do té doby nebylo mnoho. Pouze Kamenického lob byl zažehnán na brankové čáře a Sopko neproměnil tutovku.
Dvě minuty před koncem poločasu domácí dvakrát krátce po sobě udeřili. Nejprve po Krausově přihrávce Holeček a krátce po něm Kamenický získali před odchodem do šaten pro domácí dvoubrankový náskok.
V úvodu druhé půle měl stoprocentní šanci Gabčo, ale nedal. Vše napravil ve 26. minutě, kdy po Stejskalově střele dorážel míč do sítě z brankové čáry – 1:2.
Pak však přišly velké chvíle domácího Krause. Čistým hattrickem zvýšil vedení domácích na 5:1 a hosté rezignovali. Šestý gól do mělnické sítě zařídil Hůlka. Hosté zjemnili prohru Jurčovským, ale Sopko odpověděl sedmým gólem. Jasnou výhru domácích nepoškodil ani Stejskalův gól z trestného kopu.

Branky: 28., 32. a 34. Kraus, 18. Holeček, 18. Kamenický, 36. Hůlka, 39. Sopko – 25. Gabčo, 38. Jurčovský, 39. Stejskal.

Rozhodčí: Horálek, Gryc. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Olympik Mělník B: Hnízdil – Saibt, Průcha, Gabčo, Čermák, Šmíd, Trutnovský, Jurčovský, Hakl, Hamšík, Verbner , Stejskal. Trenér Grabmuller.

Slavík Bakov: Puš – Kamenický, Blažek, Holeček, R. Kohnhauser, Krejčí, Sopko, Kraus, Hůlka, Šolc,Tvaroh. Trenér Jan Fencl.

27.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.