Jubilejního 40. ročníku plaveckých závodů v radlické pětadvacítce se zúčastnila početná skupina plavců Auto Škody Mladá Boleslav.

Před kamerami České televize se ve vynikající formě představila boleslavská plavkyně Kristýna Pažoutová. Hned svým prvním startem na kraulové stovce dala najevo, že poplave za pohárem pro nejlepší plavkyni závodů. Zvítězila časem 1:01,42. Další Boleslavačka Klára Hojsáková skončila třetí.
Ve vítězném tažení pokračovala Pažoutová ve znacích. Stovku vyhrála časem 1:03,45, prvenství ve dvoustovce ozdobila osobním rekordem. Boleslavská plavkyně dohmátla jako druhá v polohovém závodě na 200 metrů a na 100 metrů motýlek. Ve startu na 200 metrů volný způsob potvrdila roli nejrychlejší kraulařky ČR ročníku narození 1994. Pohár pro nejlepší plavkyni závodů se dostal do správných rukou.

Celou řadu medailových umístění získali i ostatní plavci Auto Škody. Klára Hojsáková vyhrála 100 metrů polohový závod, na 100 metrů prsa skončila druhá.
Pavla Křivanová vyhrála 100 metrů motýlek mezi mladšími žačkami. Jolana Hojsáková vybojovala třetí místa na 100 a 200 metrů kraul. Dita Tellárová obsadila čtvrté místo na 200 metrů znak. Do desítky nejlepších doplavaly Suchardová a Žáková.

Mezi chlapci vyhrál znaky v osobních rekordech Patrik Král. Michal Bílek byl nejrychlejší mezi mladšími motýlkáři na 100 metrů, druhý doplaval na 200 metrů polohový závod a 200 metrů znak.