Nejmladší plavci Auto Škody kralovali letnímu poháru

Kladno/ Jolana Hojsáková měla všechny starty zlaté.

11.6.2008

Zlínští ploutvoví plavci.Foto: archiv TZP NEMO Zlín

Letní pohár Středočeského kraje skončil vynikajícím úspěchem mladých plavců Auto Škody Mladá Boleslav. V kategorii plavců, narozených v roce 1997 – 98, si doplavali boleslavští chlapci pro druhé místo, děvčata vyhrála s převahou a rozhodla o konečném prvenství Auto Škody v poháru.

Konečné pořadí: 1. Auto Škoda Mladá Boleslav 17 252 bodů, 2. Lokomotiva Beroun 10 715, 3. Nymburk 10 547.

V kategorii žaček, narozených v roce 1997, jednoznačně kralovala boleslavská Jolana Hojsáková V každém svém startu získala zlatou medaili a titul přeborníka kraje.

Výtečně si ale vedli i Žáková, Šoutová, Hercík, Brzobohatý, Šitler, Zemanová, Zítka, Jan Maděra a Černý. Šoutová překvapila vítězstvím v závodě na 200 metrů znak, zlepšením na kraulové stovce a druhým místem na 100 metrů motýlek.

Rostou výkony Žákové. Vyplavala dva tituly na prsařských tratích, zvítězila v polohovém závodě na 100 metrů a třikrát dohmátla druhá.

Nejlepším boleslavským plavcem se stal Vojtěch Hercík. Jeho kraulová stovka první místo byly skvělé, prvenství získal i v závodě na 200 metrů znak. Druhý skončil na 200 metrů kraul.

Jan Maděra si doplaval pro bronz na 50 metrů kraul a stejnou příčku získal i na 400 metrů kraul.

Bodovali i svěřenci trenérky Lenky Cibulkové. Brzobohatý vyplaval čtyři druhá místa, Šitler potvrdil kvalitu ve znacích, když skončil druhý na 50 a 100 metrů znak Bez bodů nezůstali prsaři Zítka a Zemanová, prosadil se i Brzobohatý.

11.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Na dálnici D10 narazil řidič osobního auta do cisterny se žíravinou.
3

Řidič na dálnici narazil do cisterny se žíravinou. Od nehody utekl

Starostka Hvožďan Markéta Balková.
56

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Spadlý strom komplikoval dopravu mezi Horním Slivnem a Slivínkem

Boleslavsko - Počasí ve středu zkomplikovalo dopravu na Mladoboleslavsku. Hasiči vyjížděli ke spadlému stromu přes silnici mezi Horním Slivnem a Slívínkem.

Závodníci v Boleslavi málem zrušili svatbu

Mladá Boleslav – O prvním červencovém víkendu budou na Mladoboleslavsku a Železnobrodsku burácet motory silných závodních aut, za jejichž volanty předvedou své triky hvězdy motorsportu – třeba hned dva šestinásobní vítězové Bohemky, Jan Kopecký a Roman Kresta. Rally však přinese celou řadu komplikací, a to nejen uzavírek.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Železník k rychlém návratu domů: Udělal jsem radost manželce

Zlín /ROZHOVOR/ – Akce kulový blesk. Tak rychle došlo k dohodě, přestupu a návratu domů zlínského fotbalového útočníka Lukáše Železníka, jehož ze služeb Mladé Boleslavi vykoupilo vedení Fastavu.