Vynikajícími výkony se prezentovali v závěru roku plavci Auto Škody. Kristýna Pažoutová zářila v reprezentaci juniorek, nejmladší plavci bojovali o prvenství v Poháru ČR.

Dlouho neviděné mezistátní utkání juniorských reprezentací se uskutečnilo v pražském Podolí. Změřit síly přijeli plavci Maďarska, Polska, Slovinska, Rumunska, Slovenska, Makedonie a Srbska, do výběru ČR byla nominována boleslavská nejrychlejší kraulařka Kristýna Pažoutová.

Boleslavská plavkyně nastoupila k pěti individuálním startům, dvakrát se představila v závodech štafet. Vždy odvedla spolehlivé výkony a patřila k oporám české reprezentace.

Šesté místo vyplavala na kraulové padesátce, sedmá dohmátla na 200 metrů kraul, osmá skončila na kraulové stovce, devátá mezi znakařkami.
Vynikajícím osobním výkonem 2:11,66 na prvním úseku výrazně pomohla znakařskému kvartetu k bronzové medaili na 4x200 metrů kraul a ve štafetě na 4x100 metrů kraul osobním rekordem 1:00,65 přispěla ke čtvrtému místu.

Pochvalně se k výkonu Pažoutové vyjádřil i předseda Českého svazu plavání Vladimír Srb: „K celkově dobrému dojmu z těchto závodů přispěla Kristýna Pažoutová a já bych rád poděkoval oddílu a zejména osobnímu trenérovi závodnice za dosavadní přípravu a popřál hodně úspěchů v přípravě na Mistrovství Evropy juniorů, které bude v červenci příštího roku v Praze.“

Po stopách své starší oddílové kolegyně se vydala Jolana Hojsáková na Poháru ČR jedenáctiletých plavců v České Třebové. Předvedla vynikající výkony a v každém svém startu překonala své osobní rekordy.

Zlato vyplavala časem 10:09,87 na 800 metrů kraul, stříbrné medaile získala na 100 a 400 metrů kraul a na 100 metrů znak.

Do medailové sbírky plavců Auto Škody přispěla Kristýna Žáková ziskem stříbra a bronzu, o pět setin vteřiny jí uplaval bronz na 100 metrů polohově.
Tereze Šoutová se předvedla jako nadějná motýlkářka. Třetí skončila na 100 metrů, čtvrtá na 50 metrů a do desítky doplavala v závodě znakařek na 200 metrů.

K největšímu překvapení došlo na kraulové osmistovce chlapců, kdy si pro bronz na stupně vítězů došel Jan Černý. Na 400 metrů kraul dohmátl jako pátý.

Jan Maděra nasbíral body za čtyři umístění do 10. místa. Nejvíce se mu povedla kraulová dvoustovka, ve které skončil šestý. Stejného umístění dosáhl i na 200 metrů znak.

Kvarteto Hojsáková, Žáková, Šoutová, Němcová vyhrálo závod štafet na 4x50 polohově a na 4x50 metrů kraul skočilo druhé za Bohemians Praha.