V okresní futsalové lize zůstává po pěti odehraných zápasech neporažená Doubrava. Naopak boleslavské týmy Bangu a Inferna na premiérové body stále čekají.

Bang – Doubrava 2:6
Zápas měl jasného favorita, přesto vedla Doubrava v poločase jen rozdílem dvou branek. Otěže zápasu však měla pevně ve svých rukách a ve druhém poločase snaživému soupeři odskočila výrazněji.
Branky: Formánek 2 – Bakoš, Bárta, Lhoták, Musil, Odcházel, Z. Petr.
ŽK: 0:0. Poločas: 0:2.

Lucky – Inferno 7:4
Lucky se po vlažném vstupu do soutěže začíná rozjíždět a sbírat body. Proti nováčkovi soutěže nepřipustilo větší komplikace a tři body vynesly Lucky na páté místo tabulky. Kaňkou na zápase bylo vražění domácího Zahrady do Bůžka, za což viděl domácí kanonýr červenou kartu.
Branky: J. Hrdý 4, Kalivoda 2, Boček – Bůžek 3, Rys.
ČK: Zahrada. Poločas: 6:2

Mn. Hradiště – Bang 8:4
Loňský suverén z Hradiště je v tabulce překvapivě až šestý. Do zápasu s Bangem obměnil sestavu a to mu přineslo výhru 8:4. Hatrickem se blýskl domácí Antoš.
Branky: Antoš 3, Mihalík 2, Horák, Kočí, Pekař – Adámek, Feistauer, Formánek, Londzin.
ŽK: 0:0. Poločas: 3:1.

Nakaši – Malibu B 4:1
Domácí si poradili s rezervou Malibu, díky výkonu v prvním poločase, kdy si vytvořili dostatečný náskok.
Branky: Král 2, Žahourek 2 – R. Dvořáček.
ŽK: Krejčí. Poločas: 4:0.

Mn. Hradiště – Dynamo 5:8
Útočné duo Dynamo Leskovjan – Juraško se začíná stávat postrachem okresní ligy. Každý z obávaného dua podpořil senzační vítězství Dynama hatrickem.
Branky: Antoš 2, Pekař 2, Beran – Juraško 3, Leskovjan 3, Ešler, Honzák.
ŽK: Mihalík – Pošmourný, Honzák. Poločas: 2:2.

Sestava 4. kola: Kramář (Nakaši) – J. Hrdý (Lucky), Antoš (Hradiště), Juraško (Dynamo), Leskovjan (Dynamo).