Ve druhém kole okresní futsalové ligy vstoupila do bojů také zbývající trojice celků.

Lucky – Joga Players 3:4
Nadšeně hrající nováček vedl nad třetím týmem loňské tabulky již 4:1, ale v závěru se ještě strachoval o výsledek. Lucky vůbec nevyšel vstup do soutěže a po dvou prohrách s nováčky se krčí na předposledním místě.
Branky: Jakubec, Král, Zahrada – Bako, Keszeg, Maňas, Volf. Poločas: 1:3.

Nakaši – Doubrava 2:5
Černý kůň soutěže si po Lucky vyšlápl také na Nakaši. Domácím, kteří ale nenastoupili v ideální sestavě, dělal problémy především aktivní pohyb Jizeranu.
Branky: Horák, Král – Bakoš 2, Lhoták, Musil, Odcházel. ŽK: Kramář, Sajdl, Kočárek. Poločas: 0:3.

Dynamo – DFK MH 10:11
Neuvěřitelná přestřelka byla k vidění ve třetím zápase sobotního programu. V závěrečném tlaku za stavu 10:10 trefilo Dynamo tyčku, k odraženému míči se dostal hostující kapitán Maděra a napálil jej přes celé hřiště do opuštěné branky domácích.
Branky: Leskovjan 5, Havlíček 2, Odvoda 2, Procházka – Maděra 5, T. Babák 3, Folprechtová 2, M. Babák. ŽK: Jagrik, Leskovjan. Poločas: 8:6.

Malibu B – Bang 7:3
Po vyrovnaném prvním poločase si po změně stran vypracovalo Malibu náskok.
Branky: Knespl 3, Bílek, Javůrek, Křepelka, Podolák – Londzin 2, Šorejs. Poločas: 3:2.