VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

27.3.2017
SDÍLEJ:

MARTIN FUKSA převzal během slavnostního vyhlášení nejúspěšnějších středočeských sportovců hned dvě ocenění.Foto: Jiří Kubík


Krajská organizace České unie sportu shromáždila prostřednictvím svých okresních organizací a oslovených sportovních subjektů nominace sportovců, kteří dosáhli v loňském roce výrazných úspěchů. My přinášíme nominaci nejlepších.

Nyní se sportovci ucházejí o body odborné komise a napříč kategoriemi bude zvolena i Hvězda Deníku. Slavnostní vyhlášení ankety se uskuteční ve středu 29. března od 18 hodin v prostorách Domu kultury v Mladé Boleslavi. Všichni ocenění sportovci obdrží na závěrečném vyhlášení plaketu a poukázku na sportovní zboží.

Také čtěte: Kouč Pirátů Růžička: Jsem docela překvapený, co naši hráči vydrží

Nominace na nejlepší sportovce Středočeského kraje 2016

Jednotlivci:
Josef Bartoš (dostihy, TS Nebužely), 3. na Velké pardubické, Petr Benda (basketbal, ČEZ Basketbal Nymburk) – mistr ČR, František Bulava (triatlon, Loko Beroun) – mistr ČR, vítěz SP, Pavel Capouch (fotbal – Tn Sedlčany) – nej. hráč týmu, Lenka Capouchová (nohejbal – Český Brod) – mistryně ČR, Markéta Červenková (atletika St. Boleslav) – mistryně ČR, Anna Češpivová (Vodní lyže Neratovice) – mistryně ČR, Vlastislav Čiháček Kabeláč (trial Mrav. Říčany) – mistr ČR, Petr Fiala (jachting Neratovice) – mistr ČR, Jan Fröhlich (badminton, Benátky n/J) – 3. v MČR, Milan Hyršal (páka, armwrestling, Dolní Bousov) – mistr ČR, Tomáš Jahoda (poz. hokej, Rakovník) – 2. místo v extralize, Marek Maňas (futsal, Malibu Ml. Boleslav) – opora týmu, Anna Miškovská (Taekwondo Hansoo Mělník) – mistryně ČR, Vít Müller (atletika, SKP Nymburk) – semifinále ME, mistr ČR, Jan Nesvadba (cyklokros, Express Team Kolín) – 3. v MČR, Tomáš Paprstka (cyklokros, Express Team Kolín) – 2. v MČR, Ondřej Petr (kanoistika, Loko Nymburk) – mistr ČR, Olivia Prokopová (Putt golf club JM20) – mistryně světa, Marián Přibyl (sil. trojboj, Rakovník) – sv. rekord. nad 40 let, Adam Sedlmajer (Vodní lyže Neratovice) – 2., 3. a 4. na ME, Rudolf Stezka (páka,armwrestling, Dolní Bousov) – mistr ČR, Vojtěch Stránský (orientační závody na kolech, Kralupy) – mistr světa štafet), Kateřina Šafránková (atletika, Sokol Kolín) – 17. na OH Rio, Jan Tesař (atletika, St. Boleslav) – mistr ČR, Michaela Uhrová (basketbal Čelákovice) – 1. místo na MS, neužitečnější hráčka a v all star týmu turnaje, František Živný (páka,armwrestling, Dolní Bousov) – mistr ČR

Talent roku
Jan Altera (badminton, BaC Kladno) – 3. MČR, Šimon Bambas (volejbal, Příbram) – 2. v MČR týmů, Karolína Bedrníková (cyklistika, triatlon, MTB Trial Mraveniště Říčany) – mistryně ČR
Karolína Bejvlová (or. běh, Los Mělník) – 3. v MČR, Jiří Beránek (Taekwondo Hansoo) – 1. místo extraliga, Daniel Brejcha (karate, Dragon Neratovice) – mistr světa, Denisa Brejchová (karate Drag. Neratovice) – mistryně světa, Anna Coufalová (šerm, Bělá p/B) – vítězka Českého poháru, Lenka Čechová (atletika St. Boleslav) – mistryně ČR, Alžběta Čížková (karate, AŠ Ml. Boleslav) – mistryně ČR, Adéla Doubnerová (plavání, KSP Kladno) 2 a 3. v MČR, Martin Dřevínek (plavání, Loko Beroun) – finále MČR, Jakub Fiedler (Karate Dragon Neratovice) – 2. v MS, Petr Fuksa (Loko Nymburk) – 1. v Českém poháru, Jan Gazdík (box, BC Mělník) – 2. v MČR, Štěpán Hampl (atletika, Sokol Kolín) – 6. na ME, Eliška Hasnedlová (Jezdecký klub Mělník) – mistryně ČR, Eliška Hříbková (cyklotria, Mraveniště Říčany) – 2. na MS, Ivo Hulpach (volejbal, Příbram) – 2. v extralize kadetů, Karolína Chudobová (mažoretky a twirling, Sokol Pomněnky, mistryně ČR, Eliška Javanská (karate, Shotokan Neratovice) – 3. v ME, Martin Javanský (karate, Shotokan Neratovice) – 1. v ME, Vojtěch Kettner (orient. běh, Kamenice) – 6. na MS, Nela Jiráková (florbal, Kanonýři Kladno) – 4. na MS, Marek Kindl (plavání, Loko Beroun), Aneta Kirchschlägerová (twirling, Kosmonosy) – 2. v ME, Sára Klímová (Mažoretky Mělník) – 4. na MS, Eduard Kotásek (basketbal, Nymburk) – 4. na MS (3x3), Barbora Kramperová (lukostřelba, Votice) – mistryně ČR, Lucie Krupová (cyklokros, Kolín) – 3. na MČR, Karolína Křenková (mod. pětiboj, Hořovice) – 4. na MS, Adam Kubík (hokej, Kladno) člen reprezentace ČR, David Le (karate, Neratovice) – mistr světa, David Ludvík (plavání, Loko Beroun) – mistr ČR, Tomáš Ludvík (plavání, Loko Beroun) – 8. na ME, Marie-Anna Macková (veslování, KMV 1881) – mistryně světa, Adam Maxa (lyžování, Fun SKI Team) – reprezentant do 14 let, Tomáš Míka (plavání, Loko Beroun) – mistr ČR, Dušan Miko (plavání, Loko Beroun) – mistr ČR, Michal Morávek (badminton, BaC Kladno) – 3. v MČR, Dominik Najman (muay thai, Sokol Mělník) – mistr ČR, Tadeáš Neliba (plavání, Loko Beroun) – mistr ČR, Veronika Novotná (mod. pětiboj, Příbram) – 8. na ME, Jiří Oppitz (veslování, KMV 1881) – 2. v MČR, Štěpán Palata (Loko Beroun) – mistr ČR, Antonín Pečenka (karate, AŠ Ml. Boleslav) – mistr ČR, Evelyna Popovici (plavání, Sp. Kutná Hora) – 2. v poháru kraje, Marek Rendla (karate, keiko-ryu Shotokan Kladno) – mistr ČR, Filip Roubíček (thai box, TCB GYM) – mistr světa, Jiří Sabo (plavání, Loko Beroun) – 3. na MČR, Cristian Savin (badminton, Benátky) – 5. ve světovém žebříčku jun., Michaela Sejpalová (Shorttrack – rychlobruslení, Benátky) – 6. na MS, Jakub Schierl (cyklokros, Kolín) – 3. v MČR, Matěj Slaboch (plavání Loko Beroun) – 3. v přeboru kraje, Pavlína Suková (motorismus, FC Mělník) – 1. v Minibike Button Club Cup, Veronika Tondrová (plavání, AŠ Ml. Boleslav) – mistryně ČR, Josef Trejbal (poz. hokej, Rakovník) – 2. na ME, Jan Valečka (plavání, Loko Beroun) – přeborník kraje), Šimon Vaníček (MTB, cyklokros, Kolín) – mistr ČR, Denisa Vegrichtová (jezdectví, Mělník) – 3x výhra v prestižním klání, Jakub Vetešník (karate, SKS-Arena Kladno) – mistr ČR, Zuzana Vychová (jachting, Neratovice) – 5. na ME, Pavel Zach (karate, Neratovice) – 3. na ME, Jan Zavadil (veslování, VK Lysá) – mistr Evropy, Aneta Zídková (karate, Neratovice) – mistryně Evropy.

Týmy:
Basketbal Nymburk (muži) – mistři ČR po 13. v řadě, účastník VTB, Basketbal Nymburk (ženy) – vítězky poháru, druhé v lize, HC 1972 Rakovník (poz. hokej) – 2. v lize (hala), 4. (venku), Twirlflowers Kosmonosy – mistryně ČR twirling. tanec, Deltacar Benátky n/J (badminton) – 2. v extralize, Express CZ Scott Team Kolín (cyklokros) – 1. v ČP týmů, Tomáš a Ondřej Čermákovi (sidecarkross) – 5. v MS, Atlantic Rakovník (futsal) – postup do divize, BaC Kladno (badminton) – 5. místo extraliga, Kanonýři Kladno (florbal) – postup do superligy, Armwrestling Dolní Bousov (páka) – 4. v MČR

Týmy mládež:
HC 1972 Rakovník (poz. hokej, mladší žáci) – mistři ČR, Loko Beroun (plavání), 1. v Letním poháru, MK Kladno (aerobik) – 5. na MS, Loko Beroun (atletika), 3. v MČR, Deltacar Benátky (badminton, žáci) – 6. v MČR, AŠ Mladá Boleslav (plavání), 1. v Letním poháru žactva, Atletika St. Boleslav – 3. v MČR na 4x300 m), SK Černošice (hokej) – přeborník kraje ml. žáků, Sokol Kolín (atletika) 1. v MČR štafeta 4x60 m), VK Příbram (volejbal) – 2. v MČR žáků, Mažoretky STARS Mělník – vicemistryně Evropy, Basketball Nymburk – 2. v MČR juniorů, Junioři KVM 1881 (veslování) – mistři republiky, Petr Fuksa, Dan Kořínek (veslování Loko Nymburk) – mistři ČR, Jakub Schierl – Šimon Vaníček – Alvin Tomášek (cyklokros Kolín) – mistři ČR týmů.

Nejlepší trenér:
Martin Borský (basketbal, Rakovník), Ronen Ginzburg (basketbal, Nymburk), Mario Jarkas (thaibox, TCB Slaný), Petr Fuksa (rych. kanoistika, Dukla Praha), Karolína Kříženecká (poz. hokej, HC Rakovník 1972), Petr Martinec (badminton, Deltacar Benátky), Stanislav Pluhař (atletika, St. Boleslav).

Nepřehlédněte: Tona rychlý konec Sparty zaskočil: Asi hokeji vůbec nerozumím

Nejlepší trenér mládeže:
Pavel Beneš (basketbal, Nymburk), Radek Červený (box, TJTZ Rakovník), Josef Fuksa (rychl. kanoistika, Nymburk), Pavel Hraba (poz. hokej, Rakovník), Jiří Kletečka (veslování, KVM 1881), Lukáš Majer (hokej, Kralupy), Martin Moták (Taekwondo Hansoo Mělník), Josef Salák (házená, Sparta Kutná Hora).

Nejlepší krajánek a cizinec
Antonín Barák (fotbal, Slavia Praha), Jan Cincibuch (veslování, Loko Beroun), Martin Fuksa (kanoistika, Dukla Praha), Radim Šimek (hokej, Liberec), Randle Chasson (basketbal, Nymburk), Jan Šátral (tenis, TO SK Mělník), Tereza Vanžurová (volejbal, TK Benešovská).

Handicapovaní
Martin Adamčík (atletika, AC Ml. Boleslav), Jiří Bouška (cyklistika, LAWI-Author Team), Lukáš Práchenský (Armwrestling-Dolní Bousov), Jan Tománek (multispot, Okresní sdružení ČUS Příbram).

Autor: Rudolf Muzika

27.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Park Štěpánka v Mladé Boleslavi.
25

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

Mladá Boleslav - V rámci Týdne sportu zdarma, který se uskuteční ve dnech 18. až 24. září v Mladé Boleslavi, budou moci lidé navštívit nejrůznější sportoviště ve městě, a to zcela bezplatně.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.

Na Sychrově padaly i letos nové české rekordy

Sychrov – Podařilo se! Liberecký kraj se znovu ocitne v České knize rekordů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení