Futsalisté po dvou kolech stále bez bodového zisku

Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem - Futsalistům Malibu a Atmosu nevyšel ani úvodní zápas před domácím publikem.

20.10.2010

Atmos Bělá pod BezdězemFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Nepovedený vstup do svých soutěží zažívají futsalisté Malibu a Atmosu. Oba týmy mají v divizi, respektive krajském přeboru, na svých bodových kontech stále nulu. Nic na tom nezměnily ani víkendové domácí zápasy.

Atmos Bělá – Atlantic Rakovník 3:6

Domácí vedli v poločase nad svým soupeřem 2:1. Pak ale zbytečnými dohady polevili v koncentraci, čehož dokázali šikovní hosté využít.
„K vidění byl oboustranně útočný futsal. Zápasu by asi více slušela remíza,“ litoval ztracených bodů domácí gólman Jaroslav Verner.

Branky Bělé: Doležal 2, Karásek. Rozhodčí: Hervert, Kovařík. Poločas: 2:1.

Atmos: J. Verner, Tošovský, Korejza, Karásek, Zimmermann, Vele, Kvajsar, Štefan, Krejčík, Doležal.

Malibu MB – Démoni Č. Lípa 3:5

Nedařilo se ani diviznímu Malibu. To přivítalo v souboji loňských nováčků před stovkou diváků Démony z České Lípy, kteří v 1. kole deklasovali kladenský Celtic.
A také v Mladé Boleslavi od úvodních minut dokazovali, že se s nimi musí letos počítat. Domácí se prvních dvacet minut de facto pouze bránili. Byli to však oni, kdo šel zásluhou Boška do vedení. Do přestávky však Démoni srovnali Švecem.
Druhý poločas byl divácky zajímavější. V závěru se za stavu 3:3 schylovalo k remíze, když vzal osud zápasu do svých rukou hostující Soukup a nekompromisní dělovkou z přímého kopu zápas rozhodl. Domácím nepřinesla vyrovnání ani závěrečná power–play, při níž ještě jednou inkasovali.

Branky: Boško 2, Kohnhäuser – Švec, Dudka, Rameš, Soukup, Půlpán.

Rozhodčí: Krupa, Bůžek (laik). ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Malibu: Kraus - Mrvík, Boško, Pechanec, Kohnhäuser, Krejčí, Kvapil, Plintovič.

20.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Happening uměleckých škol přenese umění do ulic

z koncertu Depeche Mode v Edenu
10

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Nadměrný náklad projel Boleslaví

Mladoboleslavsko – Už ve čtvrtek se vydal na cestu další nadměrný náklad z hradecké firmy Hapex. Šlo o velkokapacitní nádrž vyrobenou ve firmě ZVU Strojírny směřující do 200 kilometrů vzdáleného Litvínova. Cíle má náklad dosáhnout v pondělí večer.

Dojíždění dětí do školky zastaví šedá Myšička

Mnichovo Hradiště – Novela zákona, podle které jsou od letošního podzimu školky povinné pro pětileté děti, zvýšila napětí v Mnichově Hradišti. Radnice se totiž už dlouhou dobu marně snažila najít řešení problému s nedostatkem míst v mateřských školách.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Boleslav do Evropy? Odpověď dá poslední kolo

Mladá Boleslav – Až poslední kolo první ligy rozluští tajenku, která fanoušky fotbalu ve Středočeském kraji momentálně zajímá možná nejvíc. Mladá Boleslav se na dálku přetahuje s Teplicemi o poslední vstupenku do Evropské ligy.