Novotou svítící bazén Aquaparku v Berouně byl dějištěm zahajovacího kola mistrovství ČR dužstev v plavání. Ženy Auto Škody obsadily v konečném účtování druhé místo za Kladnem.

Nějúspěšnější boleslavskou plavkyní se stala Kristýna Pažoutová. Té se nejvíce dařilo v polohovém závodě na 400 metrů, kde zvítězila v osobním rekordu 5:12,9 a zařadila se na druhé místo historických tabulek Auto Škody. Tradičně také vyhrála kraulovou stovku.

Spolehlivě zaplavala Klára Hojsáková, která nasbírala 2302 bodů v závodech na 100 metrů prsa (1:18,8), 200 metrů prsa (2:51,1) a 200 metrů polohový závod (2:31,5).

Lenka Cibulková se jako kapitánka týmu stala příkladem pro mladší plavkyně. Bodově obsadila třetí místo v družstvu. Plavala 100 metrů kraul (1:03,4), 50 metrů kraul (29,2), 100 metrů znak (1:10,7) a 200 metrů znak (2:19,3).

Kateřina Černíková družstvu Auto Škody pomohla, ale své výkony si na „svých“ tratích jistě představovala jinak. Časy na 200 metrů kraul (2:19,3), 400 metrů kraul (4:49,7) a 800 metrů kraul (9:28,8) na přední místa zdaleka nestačila. Bývalá forma je pryč.

Za nemocnou M. Novákovou zaskočila dvanáctiletá Jolana Hojsáková a zaplavala velmi dobře. Družstvo ještě doplnily Dita Tellárová a Pavla Křivanová a obě odvedly výkony na hranici svých možností. Vypomohla i K. Žáková osobním rekordem na 50 metrů kraul (33,1).