Liberec – Auto Škoda 23:22

Boleslavští házenkáři odjeli do Liberce k utkání II. ligy staršího dorostu v kompletní sestavě a chtěli odčinit nepodařený výkon z domácího prostředí s Náchodem.

Do utkání vstoupili s přehledem. Ujali se vedení, hráli dobře v obraně a v útoku se celkem hladce dostávali do zakončení. Před přestávkou tak vedli nad domácím Libercem 16:10.

V druhém poločasu jakoby v podání hráčů HC Auto Škody nastoupilo na palubovku úplně jiné družstvo. Boleslaváci měli velké výpadky v obraně, v útoku hráli staticky a jejich střelecké pokusy postrádaly přesnost. Brzo prošustrovali šestibrankový náskok a v posledních minutách dvěma obdrženými brankami po technických chybách o něj přišli a prohráli.

Další utkání II. ligy sehrají boleslavští házenkáři v sobtu 1. května od 18 hodin v Městské hale v Mladé Boleslavi.