II. liga staršího dorostu
St. Plzenec – Auto Škoda 19:33

Starý Plzenec/ V utkání, hraném na venkovním hřišti, měla Auto Škoda hned vúvodu střetnutí drtivý náskok a v 10. minutě vedla 7:1. Pak polevila v koncentraci a Plzenec snížil.

Ve druhé desetiminutovce druhého poločasu přišla šestibranková šňůra hráčů Auto Škody, a to vzalo domácím všechnu chuť do hry. Hosté porazili Plzenec zaslouženě vysoko.

Auto Škoda: Kuka, Ištván – F. Janhuba 9, Jirsa 2, B. Kábrt 7, A. Pavlíček 6, J. Janhuba 7, Polesný, Šťastný, Cihlář, Procházka 1, Váňa.

I. liga mladšího dorostu
Plzeň – Auto Škoda 30:20

Boleslavští házenkáři vstupovali do utkání po předchozích dvou prohrách s cílem potrápit domácí celek a případně urvat nějaký ten bod. Vstup do utkání se jim vydařil. Ujali se vedení a do třinácté minuty si udržovali jednobrankový náskok. Pak ale z nepochopitelných důvodů přestali hrát a inkasovali jednu branku za druhou.

Ve druhé půli hostující hráči zlepšili obranu a i v útoku se dokázali střelecky prosadit. Herně se vyrovnali domácím a byla jen škoda celé řady neproměněných vyložených brankových příležitostí a sedmiček. Konečný výsledek by vypadal jinak.

Auto Škoda: Ištván, Železný – Šťastný 3, Polesný 3, Šírek 4, Petr Železný 1, Procházka 2, Kováč 2, Váňa 3, D. Pavlíček 1, Krčmář.