V mistrovských utkáních II. ligy mužů a I. ligy mladšího dorostu v házené byli házenkáři Dukly Praha suverény na boleslavské palubovce.

II. liga mužů
Ml. Boleslav – D. Praha jun. 18:27

Domácím házenkářům se nepodařil vstup do utkání a brzo prohrávali o pět branek. Navíc se u boleslavského celku projevila stará bolest – neproměňování šancí. Dukla tak vedla po poločse 13:8.
I ve druhém poločase mladíci Dukly kontrolovali hru, a tak snaha boleslavských házenkářů o zkorigování stavu vycházela naprázdno.
Auto Škoda: Kuka, Palo – Svárovský 1, T. Houška, Janus 1, J. Janhuba 4, Homolka, F. Janhuba 5, J. Kuchta, Makovec, P. Váňa 1, M. Novák 5, Picek 1.

I. liga mladšího dorostu
Ml. Boleslav – Dukla Praha 17:33

Domácí vstoupili do zápasu s předním celkem tabulky nebojácně a ještě v 10. minutě byl stav vyrovnaný 4:4. Pak však Boleslavští nastřelili tři tyče a z protiútoků inkasovali. Po prvním poločase vedla Dukla 10:6.
Ve druhém poločase nechávali domácí mladí házenkáři soupeři příliš mnoho prostoru a skóre narůstalo. Navíc Boleslavským v závěru docházely síly, čehož Dukla využila k vysokému vítězství.
Auto Škoda: Vošvrda, Hrbáček – Beneš 3, D. Pavlíček 1, Grůša 9, Šupej 1, Lánský, Walter, Bartoň 1, Bednář, Čadil, Janoušek 2, T. Váňa.