Auto Škoda – Liberec 21:26

V utkání házenkářské I. ligy mladšího dorostu se domácím vstup do utkání ale vůbec nepovedl. Špatně bránili a nedokázali se vypořádat s útočnou hrou soupeře.

V 9. minutě prohrávali 2:5 a během dalších šesti minut nedokázali vstřelit ani jednu branku. Naopak snadno inkasovali a v 15. minutě už jejich branková ztráta narostla na rozdíl devíti branek. Tímto rozdílem nakonec skončil i první poločas.

V druhé časti hry se hráči HC Auto Škoda zlepšili v obraně, vyrovnali hru, bojovali a snažili se o zkorigování výsledku.

Bohužel v útoku se i nadále nemohli střelecky chytit, spálili velké množství vyložených šancí a neproměnili ani sedmimetrové hody.

Přesto stáhli desetibrankové manko na rozdíl pěti branek, ale na víc to nestačilo.

Auto Škoda: Ištván, Železný – Cihlář 4, Šťastný 5, Polesný, Šírek 5, Beneš 1, Petr Železný, Procházka 1, Kováč 3, Grůša, D. Pavlíček 1, Krčmář.