Házenkářský mladší dorost Auto Škody neuspěl ani s Libercem

Mladá Boleslav/ Domácí mladí házenkáři si reputaci po prohře s Vršovicemi nenapravili.

17.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Bartoš

Auto Škoda – Liberec 21:26

V utkání házenkářské I. ligy mladšího dorostu se domácím vstup do utkání ale vůbec nepovedl. Špatně bránili a nedokázali se vypořádat s útočnou hrou soupeře.

V 9. minutě prohrávali 2:5 a během dalších šesti minut nedokázali vstřelit ani jednu branku. Naopak snadno inkasovali a v 15. minutě už jejich branková ztráta narostla na rozdíl devíti branek. Tímto rozdílem nakonec skončil i první poločas.

V druhé časti hry se hráči HC Auto Škoda zlepšili v obraně, vyrovnali hru, bojovali a snažili se o zkorigování výsledku.

Bohužel v útoku se i nadále nemohli střelecky chytit, spálili velké množství vyložených šancí a neproměnili ani sedmimetrové hody.

Přesto stáhli desetibrankové manko na rozdíl pěti branek, ale na víc to nestačilo.

Auto Škoda: Ištván, Železný – Cihlář 4, Šťastný 5, Polesný, Šírek 5, Beneš 1, Petr Železný, Procházka 1, Kováč 3, Grůša, D. Pavlíček 1, Krčmář.

JAN PAVLÍČEK

17.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Most v Dražicích nedaleko Benátek nad Jizerou přišel ve středu o zábradlí, proto musel být pro veškerou dopravu uzavřen.

Dostane most v Dražicích přednost v opravě?

9

Sládek na bývalém nádraží učí, jak se vaří dobré pivo

Michal Tung o EET: Také Vietnamci pořizují pokladny na poslední chvíli

Zavedení elektronické evidence tržeb se od března nevyhnou ani vietnamští obchodníci. Jejich počet se odhaduje na 20 tisíc a jejich tržby podle odhadů mohou mezi maloobchodníky činit až 70 procent. Na konci loňského roku mělo v ČR trvalý pobyt přes 48 tisíc Vietnamců. Na jejich přípravu na zásadní změnu pro způsob obchodování se Deník zeptal vietnamského podnikatele Michala Tunga, který na ni své krajany již několik měsíců připravuje.

Tomáš Krátký: Pro vaření piva je nejdůležitější voda

O domácím vaření piva nikdy nepřemýšlel. Pil klasická česká piva, než ho před pěti lety kamarád seznámil i s pivy z menších pivovarů. „Hrozně mě to nadchlo," říká třicetiletý Tomáš Krátký ze Stratova na Nymbursku, který má od té doby za sebou už několik uvařených várek domácího piva.