Gumičky proti Ústí i Brnu vítězně

Mladá Boleslav - Florbalisté Billy Boy válí na všech frontách.

15.11.2013

Ilustrační fotoFoto: Pavel Sonnek

Florbalisté Billy Boy Mladá Boleslav za sebou mají dvě vítězná vystoupení. Nejprve se představili v rámci osmifinálové skupiny českého poháru na palubovce prvoligového Ústí nad Labem.

To nad favoritem zápasu sice překvapivě vedlo po první třetině 3:2. Pak se ale rozjela gólová boleslavská mašina a konečným výsledkem byl domácí debakl 5:16. Hostující brankostroj řídil z reprezentačního srazu rozpumpovaný Jiří Curney, který čtyři góly dal a na stejný počet branek přihrál.

Mnohem těžší zápas čekal Gumičky o víkendu, kdy v extraligovém mistráku hostili brněnské Buldoky. Tři body nakonec zůstaly doma po výhře 8:4.
Také tady se rozjížděla Bolka postupně. Po první dvacetiminutovce prohrávala 1:2, po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 3:3. Poslední část hry už však patřila jedinému týmu – Billy Boy jí vyhráli 5:1.

Výsledek tak po nepřesvědčivých dvou třetinách hovoří jasně pro domácí, což znamená, že si před pátečním utkáním v Pardubicích upevnili druhé místo v tabulce AutoCont extraligy čtyři body za prvním Tatranem a bod před třetími Otrokovicemi.

Hned v neděli se pak představí Gumičky doma. V krátké době potřetí vyzvou Tatran Střešovice, tentokrát v pohárovém utkání. V předchozích dvou odešli Boleslavané poraženi, takže do třetice by se chtěli radovat už oni.

Výsledky dalších týmů:

Muži B: Bohemians B – Billy Boy B 7:9, Billy Boy B – Kobylisy 9:4.
Junioři: Bohemians – Billy Boy 6:3, Sparta Praha – Billy Boy 3:7.
Dorost: Billy Boy – Sparta Praha 0:9, Chodov – Billy Boy 8:2.
Starší žáci: Billy Boy – Králův Dvůr 3:2, Billy Boy – Střešovice 2:0, Billy Boy B – Říčany 2:2, Billy Boy B – Bučis Team B 4:4, Luštěnice – Pathers B 3:2, Luštěnice – Black Angels B 1:1.
Elévové: Billy Boy – Black Angels 2:6, Panhers 4:1.