FC Malibu Mladá Boleslav – FC Foboz Slaný 13:3

Třetí po sobě jdoucí utkání na domácí palubovce zvládli futsalisté FC Malibu Mladá Boleslav v regionálním přeboru na jedničku.
Soupeř ze Slaného však mladoboleslavské borce v prvním vzájemném utkání této sezony porazil 12:6, a proto domácí neočekávali jednoduché utkání.

To se potvrdilo hned v první minutě, kdy první branku střetnutí vstřelil hostující Svítek. Vedení Fobozu však mělo jepičí život, protože ještě v téže minutě dokázal vyrovnat Boško a nastartoval tak tlak domácích, který vrcholil mezi osmou a čtrnáctou minutou prvního poločasu. Během těchto sedmi minut Malibu vstřelilo šest branek a prakticky tak rozhodlo o výsledku utkání.

Začátek druhé půle se odehrával převážně v režii hostujícího celku, který vyvinul enormní snahu na zvrácení nepříznivého stavu. To se mu ovšem nepodařilo, neboť jeho šance končili buď na kompaktní obraně domácích nebo na brankáři Janurovi.
Malibu tlak úspěšně přestálo a jeho hráči si stejně jako v předchozích ukáních s chutí zastříleli a uštědřili tak hostům nelichotivý debakl.

Branky: 13., 19., 21. a 29. Plintovič, 1., 9. a 12. Boško, 30. a 40. Krejčí L., 8. Kříž, 14. Skramužský, 36. Zahrada, 38. Dvořáček M. – 1. Svítek, 18. Dlouhý, 35. Hrubík.
Rozhodčí: Vokněr, Trlida. Žluté karty: Dlouhý, Sajdl, Vožeh, Šťabrňák (všichni Foboz). Poločas: 7:2.

FC Malibu Mladá Boleslav: Janura – Bernat, Skramužský, Plintovič, Boško – Kříž, M. Bílek, Zahrada, L. Krejčí – Dvořáček.

FC Foboz Slaný: Šťabrňák – Sajdl, Váňa, Vožeh, Hrubík, Dlouhý, Svítek, Ulm, Pokorný.