Futsal, Krajský přebor, 2. kolo

Střední Čechy – Vedoucí celek futsalového krajského přeboru AFC Kralupy si shodným výsledkem 10:3 poradil i s druhým slánským rivalem. Po zkušeném Fobozu uštědřil tento debakl i nováčkovi FK Union. Domácí nezachytili úvod utkání, v poločase již prohrávali o pět branek, hosté pak svůj náskok ve druhém poločase ještě zvýraznili.

21.10.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Šimr

Nezaváhal ani druhý celek v pořadí Hrasl Slaný, který si poradil s rezervním týmem Třebusic. Hosté vedli dvakrát rozdílem dvou branek, domácí pak zdramatizovali duel v úvodu druhého poločasu, kdy snížili na rozdíl jediné branky. Rozhodnutí přišlo v poslední desetiminutovce, kdy se hosté třikrát trefili.

Bronzová příčka patří zkušeným kladenským borcům z Ebárny, kteří si dovezli tři body z Prahy. Ty zde vybojovali v dramatickém duelu s nadšeně bojujícími hráči Rohožníku.

Premiérového vítězství v krajském přeboru dosáhl nováček Legie Příbram, který si bez problémů poradil s hostujícími Tenisáky z Benešova.
Dramatické utkání se odehrálo v Bělé, kde domácí po prvním poločase vedli. Pak však zabrali zkušenější hosté z Rakovníka a když začali proměňovat i brankové příležitosti, skóre se jim podařilo otočit.

Výhru si připsal i rezervní celek Olympiku Mělník, byť v domácím prostředí po první půli o dvě branky prohrával. Jenže hostující Foboz Slaný totálně zaspal úvod druhé půle, během šesti minut pětkrát inkasoval a do hry se již nedostal.

Výsledky 2. kola Krajského přeboru: SK Olymp Mělník B – FC Foboz Slaný 6:4 (0:2), FK Union Slaný – AFC Kralupy 3:10 (1:6), Rohožník 21 – Ebárna Kladno 4:6, Legie Příbram – Tenisáci Benešov 7:2 (4:1), Atmos Bělá p. B. – Atl. Rakovník 3:6 (2:1), PK Třebusice B – Hrasl Slaný 2:6 (1:3).

21.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Městská knihovna Mladá Boleslav se ve středu odpoledne proměnila na malé bojiště.
12

OBRAZEM: Knihovna se přeměnila na malou pevnost

Lukáš Magera prodloužil smlouvu v Mladé Boleslavi do konce června 2019.

Lukáš Magera prodloužil smlouvu

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.

Kde a za kolik zaparkujete ve středočeských městech

Boleslavsko /INFOGRAFIKA/ - Ta nejvhodnější místa k parkování v okolí vlastního bydliště zná každý řidič jako své boty, co ale když vyrazíte k sousedům? Třeba na nákupy, nebo prostě jen na výlet. Většina parkovišť, zejména v centrech měst je dnes už zpoplatněna. Deník pro vás proto provedl průzkum kde a za kolik zaparkujete, ať už na Boleslavsku, nebo ve větších středočeských městech. Nádavkem přidáváme pár tipů, kde můžete poblíž centra měst parkovat ještě pořád zcela zdarma.

KRÁTCE: Pavouk spustil poplach ve škole

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.