Mladá Boleslav, Teplice, Slaný - Futsalistům se ve druhém kole soutěží nedařilo.

21.10.2011
Fotogalerie
22 fotografií

Centurions Teplice - Malibu Mladá Boleslav 8:3Foto: Deník/František Bílek

Ve druhém kole futsalových soutěží se našim zástupcům vůbec nedařilo. Bodovalo jediné MBV, které si připsalo druhou remízu 4:4 v řadě na domácí palubovce.

Teplice – Malibu MB 8:3

Malibu v divizi cestovalo na půdu ambiciózního nováčka ve slepované sestavě, přesto rozhodně ne s poraženeckou náladou.

Plány na úpornou defenzívu vzali za své hned v první minutě, kdy domácí poprvé se štěstím překonali Krause. Hosté kontrovali Polankou, ale to bylo z jejich strany v prvním poločase vše.

„Domácí nehráli vůbec špatně a nakonec zaslouženě vyhráli. My jsme se ještě pokusili v polovině druhého poločasu o osvědčenou power–play, ale tentokrát nám při ní pšenka nekvetla,“ komentoval kapitán Malibu Ondřej Pechanec.

Branky: Doležálek 2, Holub, Walter, Krejčí, Hajas, Dědič, Tyl – Polanka, Reyes, Bělík.

Rozhodčí: Hanzlík, Lutka. ŽK: Mrkovský, Doležálek – Kraus, Pechanec, Polanka, Bělík. Diváci: 40. Poločas: 4:1.

Malibu: Kraus, Bernat, Pechanec, Mrvík, Bělík, Dvořáček, Reyes, Polanka.

DFK Slaný – Atmos Bělá 8:5

Se smíšenými pocity odjížděli hráči Atmosu ze zápasu ze Slaného. Po poločase 4:3 vzal podle jejich slov osud utkání do vlastních rukou rozhodčí Stádník.

Červenou kartu viděl Kvajsar a po zápase měl menší invektivu s rozhodčím ještě Vele.

Branky: Tauš 2, Kubenka 2, Kozák 2, Hlůže, Bouška – Štefan 2, Kvajsar 2, Hurta.

Rozhodčí: Češek, Stádník. ŽK: Jindřich – Kvajsar, Vele. ČK: Kvajsar. Diváci: 50. Poločas: 4:3.

Atmos: J. Verner, Karásek, Flachbart, Štefan, Tošovský, Kvajsar, Keszeg, Holický, Vele, Bláha, Hurta.

MBV MB – Satan Kladno B 4:4

V silné sestavě hrající rezerva Kladna se představila proti nováčkovi krajského přeboru v hale boleslavského gymnázia.

Domácí v utkání třikrát vedli, ale nakonec ještě byli rádi, že uhráli bod při závěrečné power–play.

„Soupeř byl velice dobře technicky vybavený a nepostrádal ani nacvičené futsalové kombinace. Nám velice dobře zahrál mladý Míra Hubač, který otevřel skóre utkání. Postupně se k němu přidali Šolc a navrátilci do sestavy, Konečný s Hůlkou,“ hodnotil zápas manažer Jan Valeš.

Branky: Hubač, Hůlka, Konečný, Šolc – Zieber 2, Vincenc, Fujdiar ml.

Rozhodčí: Křivka, Hervert. ŽK: Fujdiar st. (K). Diváci: 10. Poločas: 2:1.

MBV: Knobloch, Bednář, Möbius, Kamenický, Sopko, Doležal, Konečný, Blažek, Hůlka, Hubač, Šolc, Kraus.
Další kolo: Malibu – HFK Příbram (pá 20.15), Atmos – Veltěž (ne 18), Tenisáci Benešov – MBV.