Futsalisté Bakova zaskočili lídra soutěže

Mladá Boleslav/ Bakovští Slavíci míchají pořadím na čele II. ligy futsalu.

17.2.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Bakov – Klokani Vršovice 6:4

Bakov, bývalý mistr ČR ve futsalu, sice před několik týdny vypustil informaci, že po skončení sezony uvažuje o ukončení činnosti, ale nevídaně míchá pořadím 2. futsalové ligy – západ. Po remíze v minulého kola na palubovce Indossu obral Bakov i lídra tabulky, když o přestávce vedl již 4:1.

Bakovští Slavíci pozorně bránili, udržovali vysoké tempo a hrozili smrtícími brejky, ve kterých hráli prim Kraus s Kokešem. Tito také dostali ve 4. a 6. minutě Bakov do překvapivého dvougólového vedení. V 10. minutě se dvakrát prosadil Kraus, který dvěma góly zvýšil již na 4:0 a zadělal tak na překvapení kola.

Domácím však bylo jasné, že proti vedoucímu celku tabulky to i přes vysoké vedení nebude žádná selanka, navíc v 18. min. po hrubce Blažka v rozehrávce snížil na poločasových 4:1 klokan Málek.

Druhá půle začala opětovným náporem hostí, kteří ve 25. minutě snížili na 4:2 Frohnou po přihrávce Málka. Bakov se nezalekl a dále obětavě bránil a jeden z jejich rychlých brejků mazácky zakončil ve 34. minutě Kokeš.

Vršovice kontrovaly brankou kapitána Rosenkranze čtyři minuty před koncem, a když při vysouvání Havla na post pátého hráče snížil dvě minuty před klaksonem na 5:4 opět Frohna, začalo být Bakovu horko.

Jenže Kraus v poslední minutě vsítil pojišťovací a zároveň svůj čtvrtý gól v zápasu. Dokonal tak svůj střelecký koncert v kvalitním duelu dvou nesmiřitelných rivalů.

17.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Finále České pojišťovny: Technology Florbal MB - Bulldogs Brno

V úterý večer hrají čtvrté finále v řadě

Násilí. Ilustrační foto.

Pomohli padesátce obětí trestných činů

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci