Bakov – Klokani Vršovice 6:4

Bakov, bývalý mistr ČR ve futsalu, sice před několik týdny vypustil informaci, že po skončení sezony uvažuje o ukončení činnosti, ale nevídaně míchá pořadím 2. futsalové ligy – západ. Po remíze v minulého kola na palubovce Indossu obral Bakov i lídra tabulky, když o přestávce vedl již 4:1.

Bakovští Slavíci pozorně bránili, udržovali vysoké tempo a hrozili smrtícími brejky, ve kterých hráli prim Kraus s Kokešem. Tito také dostali ve 4. a 6. minutě Bakov do překvapivého dvougólového vedení. V 10. minutě se dvakrát prosadil Kraus, který dvěma góly zvýšil již na 4:0 a zadělal tak na překvapení kola.

Domácím však bylo jasné, že proti vedoucímu celku tabulky to i přes vysoké vedení nebude žádná selanka, navíc v 18. min. po hrubce Blažka v rozehrávce snížil na poločasových 4:1 klokan Málek.

Druhá půle začala opětovným náporem hostí, kteří ve 25. minutě snížili na 4:2 Frohnou po přihrávce Málka. Bakov se nezalekl a dále obětavě bránil a jeden z jejich rychlých brejků mazácky zakončil ve 34. minutě Kokeš.

Vršovice kontrovaly brankou kapitána Rosenkranze čtyři minuty před koncem, a když při vysouvání Havla na post pátého hráče snížil dvě minuty před klaksonem na 5:4 opět Frohna, začalo být Bakovu horko.

Jenže Kraus v poslední minutě vsítil pojišťovací a zároveň svůj čtvrtý gól v zápasu. Dokonal tak svůj střelecký koncert v kvalitním duelu dvou nesmiřitelných rivalů.