Ufoni dosáhli na rekordní vítězství

Praha/ V Pražské a Středočeské florbalové lize si výrazně polepšil boleslavský tým U. F. O. S., která na turnaji v Praze dvakrát vyhrál.

8.3.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

V Pražské a Středočeská liga mužů ve florbalu podal tým U. F. O. S. Mladá Boleslav v kunratické hale parádní výkon a díky dvěma výhrám si uchoval šanci na záchranu v soutěži.

U. F. O. S. – Kutná Hora 15:4
To byla pořádná branková smršť! Úvodní třetina byla zcela vyrovnaná a skončila nerozhodně 2:2. Rozhodnutí přinesl až závěr druhé třetiny.
Rozhodnutí přinesl závěr druhé třetiny. Díky třem slepeným brankám si boleslavští vytvořili dostatečný náskok.
Kutnohorský brankář Šimůnek během třetí patnáctiminutovky inkasoval 9 branek z 10 střel. Exhibici řídila první útočná řada Boleslaváků ve složení Fadrhons, J. Slabý, Moc.
Branky: 6., 28., 40. a 44. Moc, 16., 30., 38. a 45. J. Slabý, 11. a 36. Fadrhons, 28. a 42. Janeček, 35. a 43. Čepelka, 45. Fiala. Bez vyloučení. Rozhodčí: Kvičinský a Joska. Diváci: 21. Třetiny: 2:2, 4:0, 9:2.
U.F.O.S.: Šticha - L. Slabý, Štecha, Kubelka, Turner - Fadrhons, J. Slabý, Moc - Fiala, Janeček, Čepelka.

St. Boleslav B – U. F. O. S. 1:4
Proti rozjetému boleslavskému celku domácí tým, kterému v současnosti patří 2. příčka v soutěži. Už od úvodu se hrála taktická partie.
Pilířem boleslavské sestavy se ukázal brankář Milan Šticha, který mužstvo podržel. Nestačil pouze na jednu střelu. Ve 24. minutě ho překonal Krejčí, který vyrovnal na 1:1.
Rozhodnutí přinesla tradičně poslední třetina. Hned v jejím úvodu dostal Ufony do vedení druhým gólem v zápase Moc - 1:3.
Tři minuty před koncem proměnil rutinérsky samostatný únik Haken a uzavřel konečné skóre.
Branky: 8. J. Slabý, 25. Moc, 32. Moc, 43. Haken. Bez vyloučení. Rozhodčí: Černý a Kvičinský. Diváci: 17. Třetina: 0:1, 1:1, 0:2.
U.F.O.S.: Šticha - L.Slabý, Štecha, Kubelka, Turner - Fadrhons, J. Slabý, Moc - Fiala, Čepelka, Haken, Pletka.

8.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.