Nový Bor - Poslední tým divize utnul osmizápasovou sérii Malibu bez prohry.

29.1.2010

Divize futsalu: Malibu Mladá Boleslav - MCE SlanýFoto: Kateřina Brabcová

Démoni Česká Lípa – Malibu Mladá Boleslav 5:4

V roli velkého favorita zajížděli futsalisté Malibu na palubovku posledního týmu divize A Démonů Česká Lípa.

Odjížděli však s vědomím, že je nečeká nic lehkého, neboť domácím už povážlivě zatéká do sestupových bot. Démoni od úvodních minut velmi pozorně a obětavě bránili. Přesto si hosté po pohledných kombinacích vypracovali minimálně tři jasné gólové šance, Murárik dokonce dvakrát orazítkoval konstrukci branky.

Pak ale náhle udeřilo na druhé straně, když obrana Malibu zapomněla na Soukupa. „Tato branka byla pro nás hodně důležitá, klukům pomohla hlavně psychicky do dalšího průběhu utkání,“ přiznal trenér Lípy Štajner.

Malibu v úvodu druhého poločasu přestálo oslabení při vyloučení Bernata, ale za chvíli to bylo už 2:0 pro domácí. Hosté tak sáhli k osvědčené power–play, ale výsledkem byly další dvě branky v jejich síti. Pak ale domácí neodolali drtivému tlaku pěti hráčů v poli a dvě minuty před koncem bylo vyrovnáno.

Malibu byl bod málo, a tak pokračovalo ve hře bez brankáře, což se mu vymstilo, když minutu před koncem rozhodl zápas Šverma.

Branky: Šverma 3, Soukup 2 – Leskovjan 2, Dvořáček, vlastní.

Rozhodčí: Nagy, Čurda. ŽK: Boško. ČK: 22. Bernat. Diváci: 40.

Malibu: Janura, Mrvík, Sedlák, Bernat, Jiránek, Murárik, Plintovič, Leskovjan, Boško, Dvořáček.

29.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

AKTUALIZUJEME

Extrémní srážky zasáhly Střední Čechy: nejezdí vlaky mezi Prahou a Berounem

Pojizerský folklorní festival v Bakově nad Jizerou přilákal několik stovek návštěníků
35

Bakov ožije už po sedmé folklorním festivalem

KRÁTCE: Dvouletá holčička se vydala na procházku

Mladá Boleslav - Dvouletá holčička se v úterý odpoledne vydala sama na procházku. Opuštěné malé děvčátko se pohybovalo po ulici Mjr.Frymla a strážníky na ně upozornila jedna z obyvatelek.

Před Triem hořelo auto

Mladá Boleslav - Ve středu odpoledne krátce před půl druhou vyjížděli profesionální hasiči z Mladé Boleslavi a jednotka dobrovolných hasičů z Podlázek k požáru osobního automobilu na třídě Jana Palacha před Triem.

OBRAZEM: Legionáři poprvé v zákopech

Mladá Boleslav - Od bitvy u Zborova, která byla důležitou kapitolou příběhu vzniku samostatného československého státu, uplyne v neděli 2. července právě sto let. Divadýlko na dlani tuto událost ve spolupráci s Československou obcí legionářskou připomene přímo v ukrajinském Zborovu vlastní původní inscenací, kterou tu sehraje v rámci Národní pouti ke Zborovu.

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Sporting nezvládl

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.