Mladí benátečtí badmintonisté sbírali cenné zkušenosti

Český Krumlov - Benátečtí se účastnili republikového šampionátu do 13 let.

6.4.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Karel Vosika

Město Český Krumlov a místní klub SKB byly pořadateli Mistrovství České republiky jednotlivců v badmintonu do 13 let. Do Českého Krumlova se sjelo zhruba šest desítek mladých badmintonistů z celé ČR, aby bojovali o mistrovské tituly.

Ve startovním poli nechyběla ani čtveřice mladých benáteckých badmintonistů pod vedením trenéra Petra Martince. Ti vzhledem ke svému věku (10 a 11 let) neměli větší šance bojovat o přední příčky s hráči až o dva roky staršími

Z tohoto pohledu vyčnívá umístění Cristiana Savina, jenž obsadil ve dvouhře 5. – 8. místo, stejně tak ve smíšené čtyřhře společně s Pavlínou Krpatovou, a do třetice 5. – 8. místo ve čtyřhře s oddílovým kolegou Vojtěchem Mišutkou. Cristian Savin předvedl po měsíční pauze, způsobené zraněním, celkem dobrý výkon.

Pro všechny čtyři mladé benátecké badmintonisty jsou zkušenosti získané na tomto šampionátu velmi cenné a příště už na medaile mohou dosáhnout.

Vojtěch Mišutka obsadil ve dvouhře 23. – 29. místo, stejně jako Lukáš Štěpánek. Adéla Zuzáková vybojovala ve dvouhře 17. – 21. místo, ve čtyřhře s Romanou Vataschuk (Karlovy Vary) 9. – 14. místo, v mixu s Lukášem Štěpánkem 17. – 28. místo.

6.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

FK Mladá Boleslav - Shamrock Rovers.
22

Boleslav si postup v pohodě pohlídala

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

Kam za letní zábavou?

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Expedice skončila v Íránu, nebezpečí bylo moc velké

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Expedici Adama Kouta, Ondřeje Gilara a Jakuba Kotuly, kteří se vydali na dvou čezetách a jedné jawě z Mladé Boleslavi do Singapuru, předčasně ukončily nesnáze v Íránu. Přestože všem potížím trojice motocyklových nadšenců do té doby čelila s úspěchem, bombový útok v Teheránu, nebezpečná situace v sousedním Pákistánu a náhlý nedostatek finanční hotovosti vedl k vynucenému rozhodnutí změny naplánované trasy.