Boleslavský atlet Kolín doběhl čtvrtý v osobním rekordu

Praha - Závěr atletické halové sezony obstaralo Mistrovství České republiky žactva, které se konalo v hale pražského Olympu. I na tomto mistrovství si vybojovali účast nejlepší atleti AC Mladá Boleslav.

8.3.2017

Jakub Kolín na trati 1 500 metrů obsadil čtvrté místo v osobním rekordu 4:29.85. Foto: archiv oddílu

Největšího úspěchu dosáhl Jakub Kolín, který na trati 1 500 metrů obsadil čtvrté místo v osobním rekordu 4:29.85. Po desátém místu na republikovém šampionátu v krosu je to další zlepšení tohoto svěřence trenérky Gity Schafferové.

Zajímavostí tohoto závodu bylo, že vítěz tohoto běhu Nico Boceta zaběhl národní rekord žáků v hale.

Neztratili se ani další závodníci AC Mladá Boleslav. Adéla Čadová obsadila páté místo v rozběhu na 800 metrů v osobním rekordu 2:29.58 a na stejné trati 800 metrů žáků obsadil Jakub David v rozběhu sedmé místo časem 2:17.05.

8.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

A-třídní utkání v Sokolči oživil projekt krajského svazu Dneska první liga!.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Ilustrační fotografie.

KRÁTCE: Sokolnice představí dravé ptáky

OBRAZEM: Děti se učily zastavit krvácení

Mladá Boleslav - Zbavit se strachu z ošklivě vypadajících poranění a zachovat v krizové situaci chladnou hlavu, to bylo cílem Dnů pro záchranu života, které v boleslavské 9. základní škole nazvané Pastelka pořádali profesionální záchranáři ze vzdělávací společnosti Zdravotníci.

Na jevišti ožijí sonety Williama Shakespeara

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Leitmotivem aktuální sezóny je v městském divadle Mladá Boleslav William Shakespeare, od jehož úmrtí uběhlo na začátku sezóny 400 let.

V Boleslavi řeší pohárovou blamáž. Týmu hrozí pokuty

Mladá Boleslav – Vypadnutí v semifinále fotbalového MOL Cupu s druholigovým soupeřem nezůstalo v Mladé Boleslavi bez odezvy. Pokud tým trenéra Svědíka nesplní sportovní cíle stanovené před sezonou, do které šel s ambicemi vybojovat účast v pohárové Evropě, pocítí to fotbalisté i členové realizačního týmu na svých výplatách.

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Střední Čechy /ROZHOVOR, ANKETA MEZI TRENÉRY/ – Šéf sportovně-technické komise středočeského hokeje Deníku přiblížil zrod nového modelu krajské ligy.