O víkendu začaly basketbalistky TJ Auto Škoda druhou polovinu zápasů v krajském přeboru. Na domácí palubovce přivítaly v sobotu tým Basketbal Čelákovice a v neděli pak tým BC Benešov. V obou utkáních vyhrály a upevnily si tak první místo v soutěži.

Auto Škoda – Čelákovice 72:55

Čelákovice se vždy prezentovaly nepříjemnou obranou a výbornou střelbou z tříbodového prostoru. Tyto zbraně soupeře se zejména v druhé polovině utkání podařilo eliminovat a díky tomu mohly boleslavské hráčky slavit další vítězství.
Body: Dřevová 27, Adamcová 13, Peštová 10, Baboráková 8, Vítovská 8, Nováková 4, Ledvinová 2, Kolářová, Paurová, Weberová, Zákoutská.

Auto Škoda – Benešov 93:28

Benešov přijel hráčsky oslaben a demoralizován po sobotní porážce od posledního týmu v soutěži (Kolína). Vzhledem k těmto okolnostem se čekalo jasné vítězství domácího celku. To se také od prvních minut začalo naplňovat a po první čtvrtině (21:0) už nikdo nepochyboval o vítězství domácích hráček.
Body: Dřevová 25, Adamcová 23, Dlouhá 13, Houšková 8, Vítovská 5, Weberová 4, Kolářová 3, Peštová 2, Nováková.