Basketbalové starší dorostenky TJ Auto Škoda hrály v dalších ligových utkáních na palubovkách Ústí a BK Junior Praha.

Ústí – Auto Škoda 50:75

Do utkání proto boleslavské hráčky nastoupily s dobrou obranou a již tradičně se snahou o rychlý přechod do útoku. V osmé minutě vedla Mladá Boleslav 14:6 a v první čtvrtině vedl o deset bodů.
Boleslavským hráčkám patřila opět část mezi třetí až šestou minutou druhé čtvrtiny, kdy si vytvořily až dvatecibodový náskok. Když hostující tým k tomu přidal dobrý obranný doskok a aktivitu v útoku, byl jeho náskok v poločase na 26 bodech.
Pod dojmem vysokého náskoku boleslavské hráčky polevily v obraně a v útoku a výsledkem byla vyrovnaná hra obou týmů ve třetí čtvrtině.
Do poslední čtvrtiny nastoupila Mladá Boleslav opět koncentrovanější a utkání se pak dohrálo v poklidu, když do hry zasáhly všechny hostující hráčky, nominované k utkání.

Auto Škoda: Michálková a Kynčlová po 12, Kubínová 11, Antošová a Kolářová po 8, Dosoudilová 7, Osaulenko a Šulcová po 6, Pechancová 3, Nerudová 2, Dlasková.

Trojky: 0:0. Trestné hody: 28/11 : 42/16. Fauly: 28:22.

Junior Praha – AŠ 63:58

Domácí hráčky byly jasným favoritem jasným favoritem a podle papírových předpokladů vypadal i úvod utkání. Domácí hráčky šly do vedení a svůj náskok zvyšovaly až na rozdíl 10 bodů v sedmé minutě. První čtvrtina skončila 19:10.

Ve druhé čvrtině opět vládly na palubovce domácí hráčky, když přehrávaly Mladou Boleslav zejména agresivnějším doskokem a lepší produktivitou v proměňování šancí. Na konci prvního poločasu byl rozdíl deseti bodů a stav 35:25.

Hostující hráčky do druhé půle vstoupily lépe a dostaly se do vedení 42:40. Do konce čtvrtiny domácí hráčky skóre srovnaly a tak se do poslední části začínalo od nuly.

V závěrečné části se však dostaly domácí hráčky do vedení, které nakonec udržely až do konce.

Auto Škoda: Michálková 16, Dosoudilová 11, Kubínová 8, Antošová 7, Kolářová, Pechancová a Šulcová po 4, Kynčlová 3, Osaulenko 1, Dlasková, Nerudová.

Trojky: 1:3. Trestné hody: 21/13 : 23/16. Fauly: 23:21.