Bakovský půlmaraton se stal kořistí vicemistra republiky v krosu Krupičky

Bakov nad Jizerou/ Boleslavský závodník Jiří Miler si doběhl v jubilejním Bakovském půmaratonu pro druhé místo.

13.4.2008

Start půlmaratonu v Bakově nad Jizerou.Foto: Deník/Tomáš Ježek

Vítězem jubilejního, 25. ročníku Bakovského půlmaratonu se stal vicemistr České republiky v krosu Robert Krupička. Na druhém místě se ztrátou půl minuty doběhl boleslavský Jiří Miler.

V ženské kategorii zvítězila Petra Fialová – Jereian, která na závod přicestovala ze svého současného bydliště v Dubaji. Ta svým časem skončila na 17. místě mezi muži.

Letošního ročníku Bakovského půlmaratonu se zúčastnilo 107 běžců, což je druhý největší počet v jeho historii. Mezi startujícími byl i závodník z Austrálie John Collie, který skončil na 8. místě v kategorii do 49 let.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Muži do 39 let: 1. Robert Krupička (Ústí nad Orlicí) 1:10,00, 2. Jiří Miler (AC Mladá Boleslav) 1:10,30, 3. Radek Linhart (ČZÚ) 1:10,35, 4. Jiří Čivrný (Semily) 1:10,58, 5. Jiří Wallenfeld 1:12,58.

Muži nad 40 let: 1. Gareth (Liga 100, Skotsko) 1:14,12.

Muži nad 50 let: 1. Miloslav Bém (Tanvald) 1:19,12.

Muži nad 60 let: 1. Ludvík Šteinz (Vrchlabí) 1:36,02.

Ženy do 35 let: 1. Petra Fialová – Jereian (Dubai) 1:21,26, 2. Ivana Ducháčková (Unhošť) 1:29,33, 3. Petra Kaščáková (Tuchoměřice) 1:32,08.

Ženy nad 35 let: 1. Jana Víchová (Benecko) 1:33,34.

13.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Park Štěpánka v Mladé Boleslavi.
25

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.