VYBERTE SI REGION

Těsná prohra s Kutnou Horou

Mladá Boleslav - Rezerva prvoligové Auto Škody porazil v basketbalovém přeboru béčko Kolína a prohrála s Kutnou Horou.

19.1.2012

Ilustrační foto - basketbal.Foto: ČTK

Auto Škoda B - Kolín B 92:54

Po prohře hráčů Auto Škody v I. kole v Kolíně 74:66 se očekával vyrovnaný souboj o třetí příčku tabulky krajského přeboru.

Tento předpoklad však splňovaly pouze první dvě čtvrtiny utkání, které skončily rozdílem dvou a pěti bodů pro domácí. Odpor hostů se zlomil ve třetí čtvrtině, když domácí přitvrdili v obraně, zrychlili hru a zpřesnili střelbu. Výsledkem těchto aktivit byla výhra ve třetí čtvrtině o 22 bodů. Ani ve čtvrté čtvrtině nenalezli hosté recept na hru domácích a tak Auto Škoda dovršila své jasné vítězství rozdílem 38 bodů.

AŠ: Kejmar 26, Paur 12, Jenčík 10, Schiffmann 10, Valc 10, R. Procházka 8, Váně 5, Štěpánek 4, M. Bušek 3, A. Procházka 2, Soukup 2. Trestné hody: 23/19.

Auto Škoda B - Kutná Hora B 77:79

Utkání se Sokolem Kutná Hora ukázalo, jak zavádějící mohou být výsledky prvního kola pro tipování výsledků odvety. V Kutné Hoře vyhráli hosté z Auto Škody vysoko 81:59 a stejný výsledek se očekával i v domácím prostředí.

Domácí bez zraněného Ondřeje Soukupa, Jana Valce a nemocného Martina Buška byli ale jiným týmem než v sobotním utkání. Kontrolovali sice průběh utkání, ale nepodařilo se jim odskočit od soupeře víc jak o devět bodů. Ve čtvrté čtvrtině se navíc přestala dařit střelba a hosté v závěru základní části srovnat skóre.

V nervózním prodloužení si domácí opět udržovali mírný náskok a 17 vteřin před koncem utkání vedli o dva body. Faul domácích při střelbě za tři body tři vteřiny před koncem, dva úspěšné trestné hody hostů, ztráta míče domácích po doskoku třetího neúspěšného trestného hodu a koš hostů v poslední sekundě utkání, to bylo závěrečné drama, po kterém se radovala hostující Kutná Hora z těsného vítězství o jediný koš.

Aleš Procházka, trenér Boleslavi: „ Utkání jsme si prohráli sami už v průběhu základní části utkání svou nedisciplinovaní v útoku, neproměňováním jasných šancí a proto, že jsme nedokázali hrát přes naše podkošové hráče .Ti hráli 10 minut proti pivotům soupeře, kteří měli čtyři osobní chyby a my jsme této skutečnosti nedokázali využít.“

AŠ: Kejmar 18, Paur 13, Schiffmann 13, Jenčík 12, R. Procházka 6, Váně 5, Štěpánek 4, J. Bušek 3, A. Procházka. Trestné hody: 26/20.

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci