VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MNICHOVO HRADIŠTĚ

V Hradišti otevřeli speciální fond na podporu místních akcí

Mnichovo Hradiště - Zastupitelé finančně pomohou realizaci sportovních, společenských a kulturních aktivit

Před podomními prodejci jsme občany varovali, říká starosta

Mladoboleslavsko - Nemáte šanci! Přesně takovou větu vyřknou obyvatelé Mnichova Hradiště, jeho příměstských částí, ale také Bosně či Mladé Boleslavi, pokud se setkají s podomním prodejcem.

Nedvěd vloni ještě válel za dorost

Jivina - Domácí útočník rozhodl zápas s Klášterem pěti vstřelenými góly.

ON-LINE: Ptejte se vedoucího Klubu s. r. o. Mnichova Hradišti Jiřího Senohrábka

Mladá Boleslav - Tento týden byl hostem pravidelného online rozhovoru Boleslavského deníku Jiří Senohrábek

Jiráskovou projede jen dopravní obsluha

Mnichovo Hradiště - Rekonstruovaná Jiráskova ulice, tedy komunikace, která přímo vede auta od rychlostní silnice R 10 do centra města, je zavřená. Ale pozor, projet lze. Zákazovou značku mají povolenou porušit pouze dopravní obsluhy, tedy lidé, kteří zde bydlí, a také podnikatelé. Ostatní musí zvolit objízdnou trasu, která je značená oranžovými šipkami.

Posvícení? To je jídlo i zdravá recese

Sychrov - Tradiční Sychrovské posvícení přilákalo na zdejší hřiště u sboru dobrovolných hasičů desítky místních. Nebyl snad nikdo, kdo by zůstal doma a nezapojil se do nějaké z aktivit

Uprchlíci nemají hygienické návyky, znělo od lidí na debatě

Bělá pod Bezdězem - Uprchlíci, nebezpečí, policejní dohled, zdravotní jistoty … I taková témata přišla v pondělí večer na přetřes v bělské sokolovně, kam přijel s lidmi diskutovat Tomio Okamura.

Pozor na klobásy! Na scénu přicházejí kynologičtí hafani

Mnichovo Hradiště - Dobrovolní hasiči si v sobotu připomněli už 140 let fungování velkolepým programem

Divadlo oživí zapomenutí umělci i komedie s Petrem Nárožným

Mnichovo Hradiště - Hlediště mnichovohradišťského divadla se začíná pomalu plnit, oči návštěvníků nenápadně propichují oponu na jevišti … To je známka skončených divadelních prázdnin a začátku startující abonentní sezóny. Hlediště i jeviště prošlo generálním úklidem, kontrole neuniklo ani technické zázemí.

Don nezaváhal, kamion plný tabáku odhalil během vteřin

Hoškovice - Kontrolní akce na silnici R10 byla vyvrcholením mezinárodní konference kynologů, přijelo jich padesát z 16 zemí

Jediný důvod mé výpovědi je starosta, tvrdí velitel strážníků

Mnichovo Hradiště - Kolotoč výběrových řízení a obsazování nových lidí do pozic na Městském úřadě v Mnichově Hradišti pokračuje. Právě dnes v 15 hodin končí podávání přihlášek na post náčelníka městské policie.

Rekonstrukce Jiráskovy ulice: konečně zmizí tankodrom!

Mnichovo Hradiště - Přibudou přechody? Už teď nelze ulici přejít. Mysleli jste na bezpečnost? A kam převedete nákladní auta? Chodí nám tudy děti do školy! A kde budeme parkovat? Palbu nepříjemných otázek na tělo spustila v pondělí odpoledne zhruba šedesátka lidí na starostu Ondřeje Lochmana, Pavla Krále, který má v kompetenci opravy místních komunikací, a zástupce stavební firmy.

Janu Kurkovi chyběla odpovědnost, proto jsme ho odvolali, tvrdí starosta

Mnichovo Hradiště - Jan Kurka, Jiří Senohrábek, Ondřej Lochman. Trojice, kterou v Mnichově Hradišti spojuje jediné Klub s. r. o., respektive pozice jednatele.

Dění na radnici mohou lidé sledovat na rozklikávacím rozpočtu i účtech

Mnichovo Hradiště - Rozklikávací rozpočet, transparentní účty, ale také videozáznam ze zasedání zastupitelů či dostupná usnesení z jednání radních. To vše mohou na webových stránkách Mnichova Hradiště sledovat tamní obyvatelé.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies