VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: MNICHOVO HRADIŠTĚ

Firma JaP-Jacina vybudovala testovací kanál, který je evropským unikátem

Mnichovo Hradiště - Společnost, která začínala jako zámečnická fima specializovaná na garážová vrata, slaví dvacáté narozeniny. Za tu dobu urazila dlouhou cestu

Mnichovo Hradiště a Březina hodlají proti hluku z letiště postupovat společně

Mnichovo Hradiště - Obyvatelé obcí v okolí hoškovického letiště si na hluk, který se z letištní plochy ozývá při některých automobilových akcích, ztěžují dlouhodobě. Nyní to vypadá, že vedení města Mnichovo Hradiště a okolních obcí došla trpělivost.

Ulicemi Hradiště provede milovníky historie Uličník

Mnichovo Hradiště - Prvních sto kusů si zájemci během zářijové Sousedské slavnosti rozebrali během několika hodin, další desítky po slavnostním křtu. Mnichovohradišťský uličník, který vytvořila Lenka Procházková, pracovnice Historického ústavu Akademie věd ČR, se setkal s nadšeným přijetím.

Na záchraně církevních staveb se často podílí také lidé z okolí

Mnichovohradišťsko - „Za posledních dvacet let se v regionu spoustu církevních budov opravilo. Nejsme na tom zatím tak špatně jako například v severozápadní části naší diecéze," začal povídání mnichovohradišťský farář Pavel Mach.

Plány s Kocmanovou vilou: pro skauty, Klub, dobrovolníky

Mnichovo Hradiště - Hradiště Kocmanova vila v Klášterské ulici, budí v poslední době ve městě značné diskuse. Přestože je v Mnichově Hradišti historickou stavbou, na první pohled tak rozhodně nevypadá. Je oprýskaná, zanedbaná, nevzhledná. Čím dál více se tak mezi lidmi množí otázky, co s ní. Zbourat? Opravit a ponechat?

OBRAZEM: Historička Lenka Procházková pokřtila uličník plný příběhů

Mnichovo Hradiště - Přestože na křtu kalendáře plného historických fotografií města se jeden neposedný uličník vyskytl, pozornosti se těšila zejména autorka, která slíbila i možné pokračování

Historickou kapličku padnout nenechali, úrodě se bude dařit

Dneboh - Vysvěcení kapličky v Dnebohu přilákalo osmdesát lidí. Nyní se stane místem setkávání

V Hradišti otevřeli speciální fond na podporu místních akcí

Mnichovo Hradiště - Zastupitelé finančně pomohou realizaci sportovních, společenských a kulturních aktivit

Před podomními prodejci jsme občany varovali, říká starosta

Mladoboleslavsko - Nemáte šanci! Přesně takovou větu vyřknou obyvatelé Mnichova Hradiště, jeho příměstských částí, ale také Bosně či Mladé Boleslavi, pokud se setkají s podomním prodejcem.

Nedvěd vloni ještě válel za dorost

Jivina - Domácí útočník rozhodl zápas s Klášterem pěti vstřelenými góly.

ON-LINE: Ptejte se vedoucího Klubu s. r. o. Mnichova Hradišti Jiřího Senohrábka

Mladá Boleslav - Tento týden byl hostem pravidelného online rozhovoru Boleslavského deníku Jiří Senohrábek

Jiráskovou projede jen dopravní obsluha

Mnichovo Hradiště - Rekonstruovaná Jiráskova ulice, tedy komunikace, která přímo vede auta od rychlostní silnice R 10 do centra města, je zavřená. Ale pozor, projet lze. Zákazovou značku mají povolenou porušit pouze dopravní obsluhy, tedy lidé, kteří zde bydlí, a také podnikatelé. Ostatní musí zvolit objízdnou trasu, která je značená oranžovými šipkami.

Posvícení? To je jídlo i zdravá recese

Sychrov - Tradiční Sychrovské posvícení přilákalo na zdejší hřiště u sboru dobrovolných hasičů desítky místních. Nebyl snad nikdo, kdo by zůstal doma a nezapojil se do nějaké z aktivit

Uprchlíci nemají hygienické návyky, znělo od lidí na debatě

Bělá pod Bezdězem - Uprchlíci, nebezpečí, policejní dohled, zdravotní jistoty … I taková témata přišla v pondělí večer na přetřes v bělské sokolovně, kam přijel s lidmi diskutovat Tomio Okamura.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies