VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BĚLÁ POD BEZDĚZEM

Vystupme z Unie a zavřeme hranice, zaznělo také v Bělé

Bělá pod Bezdězem - Středeční zastupitelstvo v Bělé pod Bezdězem se kromě jiných témat týkalo pochopitelně detenčního zařízení v Bělé Jezové. To, že jsou lidé neklidní, dokládá vystoupení jednoho z občanů.

Mělnickou projedete už brzy, za dva týdny

Mladá Boleslav - Rekonstruovaná Mělnická ulice se za poslední týdny změnila téměř k nepoznání. V tuto chvíli už je otevřená i kruhová křižovatka, která odvádí provoz z ulice Mělnické na Tyršovu a Jateční.

Pro Hlínoviště jste pětadvacet let nic nedělali, stěžovali si místní

Bělá pod Bezdězem – Od té doby, co starosta Milan Lomoz se zástupci radnice navštěvuje obyvatele místních částí, padá na jeho hlavu i vlna kritiky. Ne vždy je to ale vina současného vedení Bělé, některé stížnosti vycházejí na povrch jako kostlivci.

Policistům do Jezové dáme lepší vybavení, slibuje Tuhý

Bělá pod Bezdězem/ Mladá Boleslav - Hasmik Kroupová. Dnes dospělá žena, která studuje vysokou školu, pracuje v Centru 83 a vychovává dceru. Jako malé dítě ale rozhodně neměla na růžích ustláno.

Jak volně žijí běženci v uzavřeném táboře? Mají televizi, knihovnu i posilovnu

Bělá pod Bezdězem - Klid, nebo panika? Jaká nálada vládne Bělou pod Bezdězem, kterou v celorepublikovém, potažmo celoevropském měřítku, proslavili prchající imigranti?

Jezovou opustili další Syřané

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Křik dospělých, dětských smích a všudypřítomný šrumec. To vše doprovázelo páteční propouštění Syřanů z uprchlického tábora
v Bělé – Jezové, kteří již dříve požádali v Maďarsku o azyl.

Syřanům v Jezové se otevřely dveře do Německa. Mohou odejít

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Syřany, kteří požádali o azyl v Maďarsku, propustíme do Německa. Nebudeme je držet v zařízení pro uprchlíky. Taková zpráva před několika dny obletěla jako blesk z čistého nebe celou Českou republiku.

Uprchlíky z Jezové obléknou v Praze. Přispěly desítky lidí

Bělá pod Bezdězem, Jezová/ Praha - Velkou vlnu solidarity mezi lidmi vyvolala sbírka pro uprchlíky, které cizinecká policie zadržela bez dokladů na českém území a přemístila do detenčního tábora v Bělé Jezové.

Uprchlíky zadržené v Břeclavi převážejí autobusy do Jezové

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Dvě stě čtrnáct uprchlíků včetně šedesáti dětí. Tolik jich cizinecká policie zadržela první školní den na nádraží v Břeclavi. Vlakem z Vídně přicestovali už o půlnoci. Od té doby se kolem neustále nich točí cizinecká policie a zjišťuje jejich totožnost i to, zda již v některé ze zemí nepožádali o azyl.

Rekonstrukce Mělnické ulice jde pomalu do velkého finále

Bělá pod Bezdězem - Už od března se lidé v centru Bělé pod Bezdězem denně potkávají s nákladními auty, bagry a další těžkou technikou. Hluk a obtěžující prach, který se line z rekonstruované Mělnické ulice, snad brzy skončí.

Vyhrajte s Boleslavským deníkem vstupenky na hudební festival na Bezdězu

Mladoboleslavsko – Hudební festivaly pod širým nebem k létu neodmyslitelně patří, a několik posledních let se také konají na vybraných českých moravských hradech.

Radnice v elektronické aukci konečně prodala dům v Hlínovišti. I s nájemníky.

Bělá pod Bězdězem - Prodáno. Tak zní výsledek elektronické aukce, v níž se dům v Hlínovišti ocitl již podruhé. „Přihlásil se do ní pouze jeden zájemce, avšak současní nájemníci, Karapetjanovi, o koupi zájem neprojevili," konstatoval starosta Bělé Milan Lomoz s tím, že dům č. p. 15 město prodalo za vyvolávací cenu, tedy za 1 250 tisíc.

Jazzcombo rozproudil Bělou

Bělá pod Bezdězem - Navzdory silnému větrus e v pátek kolem půl osmé večer začalo plnit Masarykovo náměstí v Bělé pod Bezdězem.

Bára Fišerová přivezla do galerie Česká brána výstavu obrázků

Bělá pod Bezdězem - Bára Fišerová. Herečka, ale také malířka přivezla do galerie výtvarnice Světlany Žalmánkové průřez svou malířskou tvorbou. V galerii Česká brána vyprávěla nejen o tom, co její obrazy znamenají a kdy vlastně začala malovat, ale také co ji čeká na prknech, která znamenají svět.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení