VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BĚLÁ POD BEZDĚZEM

Radnice v elektronické aukci konečně prodala dům v Hlínovišti. I s nájemníky.

Bělá pod Bězdězem - Prodáno. Tak zní výsledek elektronické aukce, v níž se dům v Hlínovišti ocitl již podruhé. „Přihlásil se do ní pouze jeden zájemce, avšak současní nájemníci, Karapetjanovi, o koupi zájem neprojevili," konstatoval starosta Bělé Milan Lomoz s tím, že dům č. p. 15 město prodalo za vyvolávací cenu, tedy za 1 250 tisíc.

Jazzcombo rozproudil Bělou

Bělá pod Bezdězem - Navzdory silnému větrus e v pátek kolem půl osmé večer začalo plnit Masarykovo náměstí v Bělé pod Bezdězem.

Bára Fišerová přivezla do galerie Česká brána výstavu obrázků

Bělá pod Bezdězem - Bára Fišerová. Herečka, ale také malířka přivezla do galerie výtvarnice Světlany Žalmánkové průřez svou malířskou tvorbou. V galerii Česká brána vyprávěla nejen o tom, co její obrazy znamenají a kdy vlastně začala malovat, ale také co ji čeká na prknech, která znamenají svět.

Opravené lidové domy slibují malé byty pro mladé rodiny

Bělá pod Bezdězem -  Třiadvacet nových malých bytů s nízkými náklady. Tolik by jich mohlo vzniknout po náročné rekonstrukci v bytových domech číslo 776, 777 a 778 v Lidové ulici v Bělé pod Bezdězem. Ty stojí již desítky let a čas je na jejich stavu vidět na první pohled. V některých bytech dokonce lidé ani nebydlí, jinde se museli střídat o sociální zařízení dokonce s jinými nájemníky.

Řidiči nehodu u Čisté objížděli skrz sklizené pole

Čistá - Ze střetu osobního automobilu a motocyklu na frekventované silnici vedoucí z České Lípy do Mladé Boleslavi u Čisté vyvázl motorkář se středně těžkým zraněním

Platíte lidem očkování? Znělo z davu na besedě v Bělé pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Tři stovky lidí přišli diskutovat se zástupci ministerstva vnitra, cizinecké policie, Policie ČR i s vedením městem. Na co se  nejvíce ptali?

Uprchlíci se toulají po městě, stěžovali si vnitru obyvatelé

Bělá pod Bezdězem – Výkřiky občanů, kteří netrpělivě čekali na to, až k nim dojde mikrofon, i nespokojené hučení davu. To všechno doprovázelo čtvrteční setkání vedení města, zástupců ministerstva vnitra, cizinecké policie i Policie ČR, kteří lidem přišli ozřejmit, jaká situace nyní panuje kolem uprchlíků v táboře Jezová.

O propuštěných uprchlících bude včas vědět bělská policie

Bělá pod B./ Jezová Bezpečnost. To bylo hlavní téma včerejšího setkání starosty Bělé pod Bezdězem Milana Lomoze a hejtmana Středočeského kraje Miloše Petery. Po hodinovém jednání na radnici se přesunuli do zařízení pro uprchlíky v Jezové, aby se přesvědčili, zda je dodržováno vše, co slibuje ministerstvo vnitra.

Pákistánce a Gruzínku chytli ve vlaku. Proč je kontrolovali?

Bělá pod Bezdězem - Přestože by měla platit úmluva mezi ministerstvem vnitra a Bělou pod Bezdězem, že žádný z propuštěných uprchlíků nepůjde z tábora v Jezové na vlakovou zastávku sám pěšky, zřejmě se tak neděje.

Mladík zanechal dopis na rozloučenou a odešel. Neviděli jste ho?

Bělá pod Bezdězem - Policisté pátrají po devatenáctiletém mladíkovi, který v sobotu večer odešel z domova a už se nevrátil. Po sobě zanechal dopis na rozloučenou.

Uprchlický tábor v Jezové má už téměř naplněnou kapacitu

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Vzpoura migrantů, ničení vybavení či rozbíjení oken. Čtvrteční incidenty, kdy se pokusilo z uprchlického tábora v Jezové utéct padesát migrantů a následující den stovka, se o víkendu neopakovaly. Jak sdělila mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová, po oba dny byl v areálu klid.

Pro bratra si do Jezové přijeli taxíkem. Pustili ho až v neděli

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Přestože byl již v uprchlickém táboře v Jezové u Bělé pod Bezdězem klid, Boleslavský deník situaci po celý víkend monitoroval.

AKTUALIZOVÁNO

Vzpoura imigrantů v Jezové: padesát se jich snažilo uprchnout

Jezová - Ze zařízení zadržující nelegální přistěhovalce se pokusilo uprchnout pět desítek lidí, za plot se ovšem nedostaly

Milan Majer: Uprchlíci se dožadovali svých práv. U nás jim ale nic nechybí

Bělá pod Bezdězem/ Jezová - Ředitel cizinecké policie byl večer u toho, když se cizinci pokusili uprchnout ze záchytného zařízení v Jezové. V rozhovoru prozradil, jak se to cizincům podařilo, kam by šli i proč protestují.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies