Znojmo – Benátky 4:2

Znojemští předvedli velmi rychlý vstup do zápasu a již po devatenácti vteřinách od úvodního buly využil šanci Tomáš Protivný, když střelou od modré rozvlnil síť odkryté Stejskalovy branky – 1:0.

Při znojemském oslabení se podařilo hostům vyrovnat. Skořepa našel najíždějícího Ctibora Jecha, ten vypálil příklepem a zavěsil k pravé tyči – 1:1. Znojmo dokázalo jednu z přesilovek také využít, když odražený puk do prázdné klece doklepl Radek Haman - 2:1.

I ve druhé třetině rozhodovaly o stavu přesilové hry. Ve dvacáté páté minutě poslal po přihrávce Drábka puk za Horčičku Marek Pabiška, kterého nechali znojemští hráči před brankou úplně volného – 2:2.

Ve 33. minutě šli domácí do vedení zásluhou Pláška, který bekhendem trefil odkrytou klec – 3:2. O pět minut později Znojmo zvýšilo vedení o dvě branky, když Havlík poslal kotouč nad rameno Stejskala.

Třetí dějství přineslo vyrovnané drama. V závěru Orli spíše bránili a v poslední minutě museli čelit tlaku hostů, kteří odvolali brankáře. To však skóre již nezměnilo.

Branky a nahrávky: 1. Protivný (David), 15. Haman (Kolafa), 33. Plášek (Hořava, Morava), 38. Havlík (Staněk) - 7. Jech (Skořepa, Bárta), 25. Pabiška (Drábek, Jech). Rozhodčí: Dvořák - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 7:7, navíc Barus, Beroun, Hradecký (všichni ZNO) 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 1578. 36:35. Třetiny: 2:1, 2:1, 0:0.

Benátky: Stejskal - Drábek, Stříteský, Pavlů, Kajínek, Mrkvička, Tondr, Hobza - Kica, Urban, Loskot, Jech, Skořepa, Bárta, Kudrna, Pabiška, Nevyhoštěný, Hudíček, Weiss, Vařecha.