Vrchlabí - Benátečtí hokejisté propadli hlavně v první třetině.

25.8.2010 1

Příprava: Beroun - Benátky 4:3 po nájezdechFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Vrchlabí – Benátky 4:2

V dalším přípravném utkání nevstoupili benátečtí hokejisté do utkání šťastně. Do šaten šli v první přestávce s dvougólovým náskokem domácí hokejisté.
Benátkám se sice podařilo ve druhé třetině skóre vyrovnat, soupeř však výsledek brzy po nástupu do druhé třetiny otočil a zápas se vyrovnal. Nakonec však Vrchlabští strhli vítězství na svou stranu.

Milan Černý, trenér HC Benátky: „První třetinu jsme odehráli špatně. Ty zbývající dvě už byly lepší. Nasazení a úsilí bylo, domácím jsme určitě hru znepříjemnili. Chyby byly, budeme o nich mluvit, ale je to příprava. Potřebujeme si hráče prověřit.“

Josef Řeháček, trenér HC Vrchlabí: „Měli jsme dobrý vstup do utkání, přesto nejsme moc spokojen. Ukázaly se chyby v obraně, chyby v založení útoku. Druhou třetinu byl soupeř lepší. Benátky hodně bruslí a dostávaly nás pod tlak. Ve třetí třetině jsme hru zjednodušili a víc se soustředili na taktiku.“

Branky a nahrávky: 1. Filip (Rusnák, Drábek), 12. Drábek (Kubeš), 34. Urban, 51. Hubáček (Hanzl) - 20. Kopic (Weiss), 25. Skořepa (Tondr). Rozhodčí: Stolín - Samek, T. Svoboda. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 450. Třetiny: 2:0, 1:2, 1:0

Vrchlabí: Ševčík (31. Koutský) - Poživil, Pácal, Bendík, Chaloupka, Beňa, Hanzl, Poskočil, Mocek - Bakrlík, Filip, Rusnák, Kubeš, Hubáček, Drábek, Urban, Bláha, Sajdl, Bezouška, Zima, Látal.

Benátky: Nedvídek (Pyrochta) - Mrkvička, Vála, Pavlů, Kajínek, Hobza, Drábek, Hrach, Tondr - Kopic, Skořepa, Weiss, Vařecha, Liška, Krejčík, Hudíček, Pabiška, Mizerík, Jonák, Urban, Kica.